Sosyal Medyada Biz}

Malatya Kernek Halı ve Koltuk Yıkama

Yaz Kampanyası Takım Başına 10 TL indirimli
Koltuk Takımı: 7 Kişilik 140 TL, 8 Kişilik 150 TL
Araç Koltuğu 150 TL
Profesyonel ekibimiz ile evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
İletişim 05357380363- 05357380363-
*Arama yapmak için numaralara tıklayınız.
Fiyatlandırmalar

Bebekli ve Çocuklu Evde Halı Yıkamanın Önemi

Temizlik hayatımızın en önemli hususlarından bir tanesidir. Özellikle evde bebek ve çocuk var ise bu husus daha da önemli bir hale dönüşmektedir. Evde bulunan bebek ve çocuklarımız günün büyük bir bölümünü halı üzerinde geçirmektedir. Sürekli temas halinde oldukları bu halının temizliği son derece iyi olmaktadır. Aksi halde bebek ve çocuklarımız ciddi sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalabilir.

Bebek ve çocuklarımızın bağışıklık sistemleri bir yetişkin insana oranla oldukça düşüktür. Halı ise ev içerisinde en çok toz ve bakteri tutan eşyalardan bir tanesidir. Özellikle evde veya gelen misafirde ayak mantarı gibi sağlık sorunları karşısında halı bu hastalıkları içine hapsetmektedir. Bebek ve çocuklarımız gün içerisinde bu halılarda oturmakta ve yuvarlanmaktadır. Bu nedenden dolayı halı yıkamanın önemini fark etmelisiniz.

Halınızı yıkatmak için bir firmayla anlaşmadan önce araştırmanızı iyi yapmalısınız. Malatya’da halı yıkama hizmeti veren birçok şirket bulunmaktadır. Bu şirketler arasında ne yazık ki birçok profesyonellikten uzak hizmet veren firma bulunmaktadır. Bu firmalar halılarınızı ve sizin sağlığınızı tehlikeye atmaktadır. Malatya’da seçtiğiniz kötü firma sonucunda karşılaşacağınız durumlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Halılarınızı yıkama aşamasında kullanılan sabun ve şampuan gibi ürünler organik olmaması halinde içerisinde bulundurduğu kimyasallardan dolayı halınızın yapısını bozacaktır.
  • Kullanılan sabun ve şampuanın kaliteli olmaması halinde bakteri ve tozlar tam anlamıyla temizlenmeyeceğinden dolayı yıkatmanın pek bir önemi kalmamaktadır.
  • Yıkanan halıların kurutma aşamasını güneş altında gerçekleştiren firmalardan uzak durmalısınız. Günlerce açık havada duran halılarınız güneş ışınları nedeniyle renklerinde solma yaşanmaktadır. Bunun yanı sıra günlerce açık alanda durması nedeniyle havadaki toz tanelerini içine hapsetmektedir. Yıkanan halılar mutlaka kurutma odalarında kurutulmalı ve sadece kokmaması için kısa bir süre havalandırılmalıdır.

Genellikle halılarınızı yılda 2 – 3 defa yıkatmanız önerilmekte. Ancak bu durum evde bebek ve çocuk olduğu zaman değişmektedir. Evde bebek ve çocuk olan kişilerin yıl içerisinde belirli aralıklarda olmak üzere en az 5 – 6 defa yıkatmalıdır. Bunun yanı sıra haftada birkaç defa sirkeli su ile halılarınızı ve çocuklarınızın oyuncaklarınızı silmeniz önerilmektedir. Günlük olarak halılarınızı süpürmeniz halinde bakteri ve toz oranı minimum orana düşecektir.

Malatya Yerinde Halı Yıkama Hizmeti

Malatya’da klasik halı yıkama hizmetinin yanı sıra yerinde halı yıkama hizmeti de sunmaktayız. Bu hizmet normal halı yıkamalara oranla daha sağlıklı ve güvenli olduklarını belirtmek isteriz. Yerinde halı yıkamanın bizlere sunduğu artılardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Klasik halı yıkama hizmetlerinde götürülen halılar günlerce gelmemektedir. Ancak Malatya yerinde halı yıkama hizmetinde bu durum böyle değildir. Halılarınızı yıkamak için profesyonel ekip adresinize yönlendirilir ve hizmet sonunda halılarınızın hava sıcaklığına bağlı olarak ortalama 2 – 8 saat arasında kurumaktadır.
  • Klasik halı yıkama hizmetinde halılarınız götürülür ve hangi sabun ve şampuanlarla yıkandığını göremezsiniz. Ancak yerinde halı yıkama hizmetinde kullanılan bütün ürünleri görebilirsiniz. Bu sayede gönül rahatlığı sağlanır.

Malatya Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama hizmetlerinde fiyat farklılıkları çok fazladır. Bu konuda dikkat etmeniz gereken şey kalitedir. Aksi halde kar edeyim derken sağlığınızdan ve halınızdan olabilirsiniz. Malatyakoltutemizleme.com firması olarak halılarınızı en iyi şekilde temizliyoruz. Normal halı yıkama hizmetimiz metrekaresi 4 TL üzerinden, yerinde halı yıkama hizmetimiz için metrekaresi 5 TL üzerinden fiyatlandırmaktayız. Kurumsal ve toplu hizmet alımında fiyat indirimi uygulanmaktadır. Fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

06 Aralık 2020
120 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

1
×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişe geçmek için lütfen aşağıdaki Whatsapp simgesine dokunun.