Sosyal Medyada Biz}

Malatya Kernek Halı ve Koltuk Yıkama

Yaz Kampanyası Takım Başına 10 TL indirimli
Koltuk Takımı: 7 Kişilik 140 TL, 8 Kişilik 150 TL
Araç Koltuğu 150 TL
Profesyonel ekibimiz ile evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
İletişim 05357380363- 05357380363-
*Arama yapmak için numaralara tıklayınız.
Fiyatlandırmalar

Evde Koltuk Nasıl Yıkanır?

Koltuklar ve kanepeler, gün içerisinde en fazla kullanılan ev eşyalarıdır. Üzerinde oturulur, yatılır ve hatta farklı aktiviteler de yapılabilir. Özellikle der çocuklu evlerde koltuklar ve kanepeler bu nedenle çok daha sık ve çok daha çabuk kirlenebilirler.

Koltuklar genellikle kısa zaman aralıklarıyla silinerek temizlenirler ancak koltukları ve kanepeleri yıkamak, var olan leke, toz ve kirlerden kurtulmak için çok daha uygun eylemlerdir. Koltuklar özellikle de açık renklere sahip olduğunda çok daha çabuk ve koyu bir şekilde kirlenebiliyor. Bu nedenle silmek bazen yetersiz olabilir ve lekeler silerek çıkmayabilir.

Koltukları senede en az bir kez yaz temizliğinde bir kez de kış temizliğinde olmak üzere iki kez yıkamak mantıklıdır.

Peki evde koltuk yıkama eylemleri nasıldır? Kolay mıdır? Zor mudur? Nasıl yıkanmalıdır? Hangi malzemeler ve materyaller kullanılmalıdır? Gibi pek çok zoru ev hanımlarının aklında yer alır, cevaplanmayı bekler ve dikkatlerinden kaçmaz.

Eğer evlerinizde koltuklarınızı yıkamak için bir makine bulunuyorsa işiniz elbette çok kolaydır. Bu tarz makineleri pek çok ev eşyası satan yerlerden temiz edebilirsiniz.

Ancak eğer benim makine almaya gücüm yok, bütçem yetersiz diyorsanız, profesyonel bir şekilde bu işi yapan firmalarla uygun fiyatlar doğrultusunda görüşme sağlayabilir ve böylece koltuklarınızı yıkatarak tüm leke ve kirlerinden arındırabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Malatya

Koltuklarınız Artık Çok Daha Temiz Olacak!

Koltuk yıkama makinesine sahip olmayanlar ya da kısa süre sonra da sahip olamayacak olanlar için profesyonel firmalar işlerini en iyi şekilde yapmaya devam ediyorlar. Malatya halı yıkama sayesinde sizlerde hem halılarınızı hem de koltuklarınızı dilediğiniz gibi yıkatabilirsiniz.

Bu tarz firmalar koltuklarınızı evinize gelerek yıkarlar ve hiç yorulmadan, bütçenizi de gereğinden fazla aşmanıza gerek kalmadan tertemiz halı ve koltuklara sahip olabilirsiniz. Koltuk yıkamak hem tek başına yapılabilecek bir eylem değildir hem de oldukça yorucu bir eylemdir.

Özellikle de koltukları silmeye kalkışmak çok daha yorucu ev zahmetlidir. Üstelik yeterli ve temiz bir sonuca ulaşmak da ne yazık ki çok zordur. Bu nedenle profesyonel hizmet alarak koltuklarınızı yıkatmanızda fayda vardır.

  • Profesyonel bir şekilde yıkanan koltuklar daha geç kirlenir ve üzerinde bulunan tüm lekeler çıkar.
  • Profesyonel makinelerle ve kişiler tarafından detaylarına ve kurallarına uygun bir şekilde koltukları yıkanır.
  • Koltuklarda bulunan yüzey kirlerinin yanı sıra, en derinlere inen ve gün yüzüne çıkmayı bekleyen kirler de koltuklarınızdan uzaklaşır.
  • İşini en iyi şekilde yapan firmalar sayesinde sizler de artık koltuklarınızı ilk günkü kadar temiz görebilirsiniz.

Uzman Desteği Alın

Malatya koltuk yıkama firmalarından biri olarak çalışmaktan onur duyuyoruz. Bünyemizde yalnızca koltuk değil aynı zamanda halı, kilim, perde, yorgan ve battaniye gibi ürünlerin de yıkanmasına olanak sunuyoruz.

Profesyonel makinelerimizi alarak evlerinize geliyor ve koltuklarınızı olabildiğince kısa süre içerisinde en verimli şekilde yıkamaya devam ediyoruz. Koltuklarınızda yer alan lekeler ve kirler için endişe etmenize gerek kalmıyor.

Tüm lekeleri en uygun deterjan, su sıcaklığı ve press yöntemiyle gidermeye gayret ediyoruz.

Koltuklarınızın yapısını bozmadan, ilk günkü kadar yeni ve güzel görünümünü koruyarak ev tamamen doğal işlemlerden geçirerek temizliğini gerçekleştiriyoruz. Sizler de firmamızla görüşme sağlayabilirsiniz.

Açık adresinizi vererek ister halı ister koltuk isterseniz de stor perde gibi ürünlerinizi bizlere teslim edebilirsiniz.

Hem firmamız bünyesinde profesyonel makinelerimizi kullanarak hizmet veriyoruz hem de evlerinize gelerek koltuk, halı ve stor perdeleriniz temin alıyor ve yıkıyoruz. Firmamızdan bu hizmetler doğrultusunda yararlanabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

08 Mart 2018
809 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

1
×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişe geçmek için lütfen aşağıdaki Whatsapp simgesine dokunun.