Sosyal Medyada Biz}

Malatya Halı ve Koltuk Yıkama

Yaz Kampanyası Takım Başına 10 TL indirimli
Koltuk Takımı: 7 Kişilik 90 TL, 8 Kişilik 100 TL
Profesyonel ekibimiz ile evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
İletişim 05357380363- 05357380363-
*Arama yapmak için numaralara tıklayınız.
Fiyatlandırmalar

Fiyat

Koltuk, gündelik hayatımızda en çok kullandığımız mobilyalardan bir tanesidir. Neredeyse vücudumuzun her noktası koltukla temas etmektedir. Bunun yarattığı en büyük sorunlardan bir tanesi de bakteri, toz ve lekelerdir. Bu sorunlarla başa çıkmak artık çok daha kolay bir hale dönüştü. Malatya’da koltuk yıkama hizmeti veren profesyonel bir firma ile anlaşarak koltuklarınızın temizlenmesine yardımcı olabilirsiniz. Koltuk yıkama nasıl yapılır ve detayları nelerdir? bu soruların cevaplarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.
Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?
Koltuk yıkama işlemini birçok insan yaptırmamaktadır. Ancak bu işlemi yılda en az 2 defa yaptırmalısınız. Ailemiz ve misafirlerimizin sağlığı için oldukça ciddi bir konu olan koltuk yıkamayı evde kendimizin yapması oldukça zahmetlidir. Zahmetli olmasının yanı sıra alacağınız hizmetlere göre daha zayıf bir etkisi olacaktır.
En çok kullandığımız mobilyalardan biri olan koltuk, zamanla kirlenmektedir. Bunun nedeni sürekli olarak üzerinde oturmamız ve yerden kalkan toz ve bakterilerin koltuk yüzeyine yapışmasıdır. Yapısı bakımından toz ve bakterileri tutmak için oldukça müsait olan koltukları belirli aralıklarla yıkatmanız önerilmektedir. Aksi halde ciddi sağlık problemleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Koltuk yıkama işlemi ise şu şekilde işlemektedir:
– Öncelikle bizimle iletişime geçerek randevu almanız gerekmektedir. Randevunun alındığı saat diliminde profesyonel ekibimiz adresinize yönlendirilir.
– Profesyonel ekibimiz yıkanacak olan koltuklardaki toz, bakteri ve leke kontrolü sağlayarak nasıl bir işlem yapacağını planlar.
– Sonrasında ise profesyonel koltuk yıkama makinenin kurulumu yapılarak yıkama adımına geçilir. Yıkama makinesinin prensibi ise koltuğa tazyikli su vererek güçlü vakumla çekmedir. Eş zamanla yapılan bu işlemler kir, bateri ve lekelere en iyi çözümdür.
Yıkama sırasında kullanılan deterjan ve sabunlar, gündelik hayatta kullandığımız ürünlerin aksine koltuk yıkama için özel üretilmiş birinci kalite ürünlerdir. Bu kullanılan ürünler koltuklarınıza asla zarar vermemektedir. Ancak ucuz olması nedeniyle kötü marka ürün kullanan firmalarla çalışmanız halinde koltuklarınıza zarar verebilirsiniz. Bu nedenden dolayı çalışmak istediğiniz firmanın seçimini özenle yapmalısınız.
Malatya Koltuk Yıkama Firması
Artık koltuklarınızı yıkamaya vererek günlerce bekleme son! Halılarınızı yerinde yıkıyoruz. Ev kadınlarının yaptığı en büyük hatalardan biri kendi başlarına yıkama çabalarıdır. Evde kullanılan çamaşır suyu, deterjan ve sabun gibi ağır kimyasal içeren ürünler halıların yapısına zarar vermektedir. Bazı durumlarda yırtılma ve incelme gibi durumlar bile yaşanabilmektedir. Bu nedenden dolayı Malatya koltuk yıkama hizmetinden faydalanmalısınız. Yaşam alanına gelerek koltuğunuzun gelebilecek en temiz hale getiriyoruz. Bu işlemi ise kısa zamanda hallederek tüm gününüzün engellenmemesine yardımcı oluyoruz.
Koltuk yıkama hizmeti alacak kişilerin en çok merak ettiği sorulardan bir tanesi de yıkanan koltuğun kuruma süresidir. Koltuk yıkama makinelerimiz suyu püskürttüğü gibi anında vakumla çekerek koltuğun ıslanması engellenir. Bunun yanı sıra vakumu güçlü olmayan kalitesiz makinelerde tazyikli suyun aşağı süngere inmesine neden olacaktır. Suyun beraberinde toz ve bakterilerde daha derine inerek temizlenmesi daha zor olacaktır. Bu sebepten dolayı Malatya koltuk yıkama firmanızı iyi seçmelisiniz.
Malatya Koltuk Yıkama Fiyatları
Malatya’da koltuk yıkama pazarında oldukça fazla rekabet bulunmaktadır. Bu rekabet içerisinde yarışmak için yeniliklere açık olmak gerekiyor. Yüksek performans düşük fiyat anlayışı ile hizmet verdiğimiz bu sektörde kısa süre içerisinde önde gelen isimlerden bir tanesi olmayı başardık. Malatya koltuk yıkama fiyatlarımız ise koltuk takımının kişi sayısına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra kurumsal ve toplu hizmet alımı için bizimle iletişime geçerek indirim alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Admin dedi ki:

    Malatya’da uzun yıllardır halı ve koltuk yıkama üzerine işlemler uyguluyoruz. Deneyimli kadrosuyla firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet güvencesi veriyor.
    Koltuk Yıkama hizmetlerimizde temizlik garantisi veriyoruz.

BİR YORUM YAZIN

1
×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişe geçmek için lütfen aşağıdaki Whatsapp simgesine dokunun.