Sosyal Medyada Biz}

Malatya Halı ve Koltuk Yıkama

Yaz Kampanyası Takım Başına 10 TL indirimli
Koltuk Takımı: 7 Kişilik 90 TL, 8 Kişilik 100 TL
Profesyonel ekibimiz ile evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
İletişim 05357380363- 05357380363-
*Arama yapmak için numaralara tıklayınız.
Fiyatlandırmalar

Fiyatlarımız

GÜNCEL FİYAT BİLGİLERİ
Siz Değerli Müşterilerimiz İçin Güncel Fiyat Bilgilerimizi Bu Sayfamızda Size Sunduk.
Koltuk Yıkama Fiyatları ne Kadar?
Koltuk yıkama ücretleri; Tek kişilik kanepe 50 TL  7 kişilik takım 90 TL, 8 Kişilik Takım 100 TL  .
Halı Yıkama Fiyatları ne Kadar?
Halılarınız m2 olarak fabrikamızda ölçülür ve m2 olarak fiyatlandırılır. m2'si 4 TL olarak fiyatlandırılır.
Stor ve Zebra Perde Yıkama Fiyatları
Stor ve Zebra Perdeleriniz evlerinizden ustalarımız tarafından sökülerek fabrikamızda hijyenik olarak yıkanır. Stor ve Zebra Perdeleriniz m2 olarak hesaplanır ve m2'si 4,5 TL'den yıkama işlemi yapılmaktadır.
Yorgan Yıkama Ücreti Ne Kadar?
Yorgan Yıkama Ücreti 40 TL olarak yansıtılmaktadır.
Battaniye Yıkama Ücreti Ne Kadar
Battaniye Yıkama Ücreti 30 TL olarak yansıtılmaktadır.
Yerinde Yıkama Ne Kadar?
Yerinde yıkama hizmetimiz ile evinizde kaldıramadığınız ve sabitlenmiş halılarınızın temizlik işlemlerini hijyenik olarak gerçekleştiriyoruz. Yerinde yıkama ücretimiz ise 5 TL'dir.

 

Malatya’da temizlik hizmeti veren birçok şirket bulunmaktadır. Bu şirketlere öncülük eden Malatya koltuk temizleme firmamız temizlik üzerine birçok hizmet vermektedir. Düşük fiyat yüksek performans anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Yazımızın devamında verdiğimiz hizmetler ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Malatya Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk yıkama işi oldukça zahmetli bir iştir. Bu nedenden dolayı bu hizmeti en iyi şekilde verecek firma ile anlaşmanız lazımdır. Aksi halde koltuklarınızda yırtılma ve yıpranma gibi birçok hasarlar oluşabilmektedir. Malatya koltuk temizleme firması olarak koltuklarınızı en iyi şekilde temizliyoruz. Temizleme aşamasında koltuğunuzun yapısına bağlı olarak özel başlıklar ve kimyasal değerleri yüksek olmayan organik temizlik ürünleri kullanıyoruz. Çıkmayan lekeler, toz ve bakterileri %95 ve üstü oranla temizlenmektedir. Oldukça yorucu olan bu hizmet koltuk ve minder sayısına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Tek kişilik kanepe 50 TL, yedi kişilik takım 90 TL ve sekiz kişilik takım 100 TL üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

Malatya Halı Yıkama Fiyatları

Temizlik sektöründe rekabetin en fazla olduğu hizmet halı yıkama hizmetidir. Özellikle Malatya’da rekabetin bu kadar çok olduğu halı yıkama hizmetinde gelişmeler takip edilerek daha iyi hizmet vermek için yarışılır. Malatya halı yıkama firması olarak gelişmeleri yakından takip ediyor ve halılarınızı en güzel şekilde yıkıyoruz. Halı yıkama ücretleri halının metrekaresi üzerinden hesaplanmaktadır. Malatya halı yıkama firmamız halılarınızı metrekaresi 4 TL üzerinden yıkamaktadır. Kurumsal ve toplu yıkamalar için bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Stor ve Zebra Perde Yıkama Fiyatları

Artık tül perdeler tarih oluyor. Modern çağın bize getirdiği en büyük yeniliklerden bir tanesi de stor ve zebra perdelerdir. Kullanımı oldukça basit ve kir tutmama gibi birçok özelliğinden dolayı tercih edilen bu perdeler boya ve küf gibi birçok lekeye maruz kalabilmektedir. Bu lekelerden kurtulmak için Malatya perde yıkama hizmeti veren firmamızdan yararlanabilirsiniz. Bize ulaşmanız halinde adresinize yönlendirilen profesyonel ekibimiz stor ve zebra perdenizin sökme işlemini gerçekleştirerek yıkanmak üzere fabrikamıza getirir. Fabrikamızda profesyonel makine ve organik temizlik ürünlerinden yararlanılarak temizlenir. Bu sayede perdeleriniz hiçbir zarar görmez. Firmamız bu perdelerinizi metrekaresi 4.5 TL üzerinden fiyatlandırarak yıkamaktadır.

Yorgan Yıkama Fiyatları

Kışın ısınmak için kullandığımız yorganlar yapıları gereği çok hızlı bakteri ve toz tutmaktadır. Özellikle yazın kaldırılan yorganlarımızda rutubet kokusu oluşmaktadır. Bu koku ve pisliklerden kurtulmak için Malatya yorgan yıkama firmamızdan yardım alabilirsiniz. Yorganlarınız sağlık uzmanları tarafından yıl içerinde en az 2 defa yıkanması gerektiği söylenmektedir. Aksi halde ciddi sağlık sorunları ortaya çıkarabilmektedir. Yorgan yıkama hizmeti adet üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Malatya yorgan yıkama fiyatı adet başı 40 TL’dir. Kurumsal ve toplu hizmet almak için bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Battaniye Yıkama Fiyatları

Yorgan gibi battaniyeleri de kış aylarında sıkça kullanmaktayız. Pisliği daha hızlı toparladığından dolayı yılda 2 – 3 defa yıkanılması önerilmektedir. Malatya battaniye yıkama fiyatı adet üzerinden değerlendirilmektedir. Ücreti ise adet başı 30 TL’dir.

Yerinde Halı Yıkama Fiyatları

Halınızı yıkatmaya vererek günlerce beklemenize artık son veriyoruz. Genellikle cami halısı gibi taşınamayacak büyük halılarda bu hizmetten yararlanılsa da bazı ev hanımları da bu hizmetten faydalanmaktadır. Sağladığı en büyük faydalar ise tüm işlemler gözünüzün önünde gerçekleştiriliyor olup kuruma süresi oda sıcaklığına bağlı olarak 2 – 8 saat arasında değişmesidir. Gönül rahatlığıyla alacağınız bu hizmetin fiyatı ise metrekaresi 5 TL üzerinden değerlendirilmektedir.

Kullanıcı Yorumları

1
×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişe geçmek için lütfen aşağıdaki Whatsapp simgesine dokunun.