Sosyal Medyada Biz}

Malatya Kernek Halı ve Koltuk Yıkama

Yaz Kampanyası Takım Başına 10 TL indirimli
Koltuk Takımı: 7 Kişilik 140 TL, 8 Kişilik 150 TL
Araç Koltuğu 150 TL
Profesyonel ekibimiz ile evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
İletişim 05357380363- 05357380363-
*Arama yapmak için numaralara tıklayınız.
Fiyatlandırmalar

Halı Yıkama Malatya

Halı yıkama şirketleri arasında boy gösteren firmamız tecrubesiyle ve kaliteli hizmetleriyle çok kısa bir süre içerisinde en üst sıralarda yer almaya başlamıştır. Halı yıkama işlemlerini siz değerli müşterilerimize kısaca anlatmak istedik,

Halı yıkama aslında göründüğü gibi kısa ve kolay bir işlem değildir. Halıların yıkanmadan önce ilk olarak temiz ve hijyenik bir ortamda kontrol edilip lekeleri varsa lekelerinin çıkartılması ve kontrollerinin yapılması gerekmektedir.

Malatya’da bir çok firma bu konuda leke garantisi vermemektedir. Ancak halılarınızdaki lekelerin çıkma oranı neredeyse %70 civarındayken garanti vermeyen bir çok firma mevcut. Oje lekesi yağ lekesi, idrar lekesi gibi lekelerin çıkmadığını biliyoruz ve bu konuda garanti vermiyoruz. Ancak çıkabilecek lekelere işlem uygulamaksızın lekelere garanti verilmemektedir.

Leke kontrol işlemi uygulandıktan sonra halılar ilk olarak çırpma işlemine tabi tutulur ve halı üzerideki kıl, ölü deriler ve tozlardan arındırılmalıdır. Gerekli olduğu takdirde halılar çırpma makinası ile 2 kez çırpılmalıdır. Halıların tozunun ve üzerindeki katı cisimlerin tamamen dökülmüş olduğundan emin olunmalıdır.

Çırpma işleminden sonra halılar ıslatılarak yumuşatılması gerekmektedir. Halı kuru olarak fırçalanırsa ve yumuşatılıp bekletilmez ise temiz olmayabilir. Bu neden ile halılar en az 30 dakika suyun içerisinde bekletilerek kirlerin yumuşatılması gerekmektedir.

Halılar 30 dakika suyun içerisinde bekletildikten sonra makina bantına koyularak fırçalama işlemi başlatılır. Fırçalama işlemi her iki yöne aynı orantılı olarak 360 derece dönen fırçalar ile fırçalandıktan sonra makina üzerinde bulunan durulama taziği ile durulanır. Halıların makina çıkışında kontrolleri sağlanır ve temiz olmayan halılar 2 kez tekrardan makinada yıkanır.

Halıların üzerinde deterjan kalmamasına ve temiz olmasına oldukça önem gösterilmelidir. Aksi takdirde kanserojen maddeler içerebilir ve çocuklarımız bu durumdan etkilenebilir. Halılar tam olarak durulandıktan sonra sıkma makinaları ile halıların suyu hafif nemli kalacak şekilde sıkılır ve asma işlemi uygulanır.

Halılar askılara yüzü dışarıya bakacak şekilde asılmalıdır. Aksi takdirde halı yüzeyinde tüylerde iz bırakabilir veya askı malzemesinin boyası, kiri bulaşabilir. Halılar güneş gören ortamlardan uzak tutularak kurutma işlemine tabi tutulur ve tamamiyle kuruduktan sonra halılar paketlenmek üzere toplanır.

Halılar askılardan indirildikten sonra toz alma makinaları ile halı üzerindeki hav (halıların yıpranmış ve kopmuş tüy parçacıkları) alınır. Halılar sarıldıktan sonra hijyen açısından paketlenir ve servislere yüklenir.

Işıl Halı ve Koltuk Yıkama ekibi olarak yılların verdiği tecrübe ile halılarınızın temizliği yönünden garantisini vermekteyiz. Halı m2 fiyatı 3,5 TL olarak hem ucuz hem hijyenik hizmet vermekten gurur duymaktayız. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti önceliğimizdir.

Kullanıcı Yorumları

28 Mart 2018
741 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

  1. Nurhan dedi ki:

    Halilarimizi gönderdik gerçekten çok güzel ilgi gösterdiler ve halılarımız isimleri gibi Işıl Işıl oldu çok teşekkür ediyorum

  2. Ahmet Turhan dedi ki:

    Arkadaşları ilk defa çağırdım halılarımız 3 gün içerisinde tekrar teslim edildi memnuniyet duydum ellerinize sağlık.

  3. Melek Baysal dedi ki:

    Halilarimi ilk defa yikattim. Ellerine sağlık beyfendi bizimle iyi bir şekilde ilgilendi. Leke konusunda verdiği öneriler ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum kendisine. Gerçekten çok iyi bir firma.

BİR YORUM YAZIN

1
×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişe geçmek için lütfen aşağıdaki Whatsapp simgesine dokunun.