Sosyal Medyada Biz}

Malatya Kernek Halı ve Koltuk Yıkama

Yaz Kampanyası Takım Başına 10 TL indirimli
Koltuk Takımı: 7 Kişilik 140 TL, 8 Kişilik 150 TL
Araç Koltuğu 150 TL
Profesyonel ekibimiz ile evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
İletişim 05357380363- 05357380363-
*Arama yapmak için numaralara tıklayınız.
Fiyatlandırmalar

Halı Yıkama

Halılarınız ücretsiz olarak evinizden alınıp,

  • Fabrikamızda ilk olarak çırpma işlemi uygulanır.
  • Üstün yıkama makinalarımız ile hijyenik olarak yıkanır.
  • Halılarınızın durulama işlemi sıkma makinalarımızın su ilavesi ile durulanır ve sıkılır.
  • Halılarınız askılara asılarak kuruma işlemi başlatılır.
  • Halılarınız kuruduktan sonra poşetlenip servislere yüklenir ve ücretsiz olarak adresinize teslimatı yapılır.

Firmamız evde halı yıkama işlemide yapmaktadır. Arkadaşlarımızın hazırlamış olduğu sunum ile sizde profesyonel destek alarak halılarınızı yıkatabilirsiniz.

Malatya Halı Yıkama

Evde ve ya işyerinde ya da farklı mekanlarda kullandığınız eşyalar sıkça kirlenmektedir. Temizliği ise sağlık açısından ve görünüm açısından oldukça önem taşımaktadır. Halılarda kullanılan eşyalardan biridir ve temizliği oldukça önemlidir. Özellikle evde kullanılan halının hijyenik olması çok büyük önem taşımaktadır. Halılar kullanım alanı sebebi ile çok kirlenmektedir. Her zaman üzerine basılmakta olan halıların üzerine günlük yaşam içerisinde bir şeyler de dökülebilmektedir.

Yeri gelir üzerine basılır yeri gelir üzerinde oturulur. Temas halinde bulunduğumuz halıların temizliği özellikle de sağlığımız için önemli bir husustur. Sirke ve sabun karışımı yaparak evde halı silindiği bilinmektedir. Öncelikle çok detaylı süpürülmelidir. Sabun ile silinen halı sirke karışımı bulunan su ile detaylı silinmelidir. Fakat yine de derin bir temizlik ile karşılamanız mümkün olamamaktadır. Halı yıkama firmalarında çok detaylı temizlenen halılarınız ile ortamınız daha hijyenik olacaktır. Evde koltuk yıkama hizmetini veren firmamızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Evde Halı Temizliğinde Kullanılabilecek Yöntemler

  • Mısır nişastasını kirli olduğunu düşündüğünüz halınızın üzerine karbonat ile karıştırarak dökünüz ve minimum kırk dakika kadar bekletiniz. Sonra siliniz. Mısır nişastası ve karbonat karışımındaki ölçüler ise birbirine eşit olmalıdır.
  • Süpürmenin temizlik için yeterli olmadığı halıların hijyeni için ve oluşan lekelerin giderilmesi için birkaç yöntem daha vardır. İnatçı lekelerden kurtulamıyor musunuz? Özellikle dökülen kahvenin bıraktığı lekeyi gidermek için leke oluşan yere bira dökünüz ve siliniz. Lekenin çıktığını göreceksiniz.
  • Amanyok ile özellikle oluşan yağ lekeleri ile başa çıkmanız mümkün olmaktadır. Suya karıştırarak amonyak kullanmalısınız. Bu şekilde amonyak halınıza zarar vermeyecektir. Yağ lekesi haricinde mürekkep lekesinde de oldukça etkili olduğu bilinmektedir.

Halılarınızı temizlerken her zaman yumuşak bezler kullanmanız tavsiye edilmektedir. Böylece halınız yıpranmayacaktır. Boraks denilen madde ile de yükse derecede hijyen sağlayabilirsiniz. Boraks ve sirke karışımı çok tercih edilmektedir. Lekelerin üzerine boraks koyduğunuzda vakumlama yöntemi ile temizlik yapınız. Sonra ise sirkeli sabunla halıyı siliniz. Çok olumlu sonuçlar alacaksınız.

Doğal yöntemler ile temizlik halının ömrünü uzatmaktadır. Ayrıca halıların sık aralıklarla temizlenmesi sağlık açısından olumlu alacağı gibi halıların parlak görünmesine de faydalı olacaktır. Yapacağınız temizlikte halılarınıza ve ya koltuklarınıza zarar vermeden üstün temizlik sağlamak için bu işte profesyonel firmadan destek almanız yerinde bir davranış olacaktır. Halınızı yüzeyinde oluşan sandalye, masa, sehpa ve koltuk ayaklarının izini de mobilyalarınızın yerlerini bazen değiştirerek yok edebilirsiniz.

Vakumlama Yöntemi

Halının uzun ömürlü olmasını sağlayan temizlik yöntemlerden biri olmaktadır. Dengeli zaman aralıkları ile vakumlama yöntemi uygulamanız sizin sağlığınız ve halının dayanıklılığı için uygun bir yöntemdir. Halının yüzeyindeki toz ve kirler zamanla halının derinliğine geçmeyi başarmaktadır. Derin leke oluşumunu önleyen bu yöntem derindeki kirlerinde yok edilmesini sağlamaktadır. Halının yıpranmasının önüne geçecek aparatlar ile bu işlemi yapmalısınız. Halının püsküllerinin temizliği için de uygun olan vakumlama yöntemi ile çok başarılı sonuçlar almanız mümkün olmaktadır. Vakumlama işleminden sonra vakumlama yaptığınız bölgeyi tek bir yöne doğru düzleştirme işlemi sağlayın ki gölge oluşmasın.

Halılarınızın Az Kirlenmesini Sağlamak Elinizde

Öncelikle kapı girişine koyacağınız paspaslarla ayakkabılarınızın altını iyice silmelisiniz. Evin içerisine ayakkabı ile girmemekte halı temizliği açısından uygun olmaktadır. Yazdığımız tüm temizlik yöntemlerinden emin olmak için öncelikle halınızın çok küçük parçasına uygulayarak sonucu gözlemlemeniz mümkün olmaktadır. Malatya halı yıkama firması olarak alanında uzman kadro ile halılarınızı garantili olarak temizliyoruz. Malatya koltuk yıkama hizmet içeriğinden de yararlanarak ilk günkü temizliğe ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

1
×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişe geçmek için lütfen aşağıdaki Whatsapp simgesine dokunun.