Sosyal Medyada Biz}

Malatya Kernek Halı ve Koltuk Yıkama

Yaz Kampanyası Takım Başına 10 TL indirimli
Koltuk Takımı: 7 Kişilik 140 TL, 8 Kişilik 150 TL
Araç Koltuğu 150 TL
Profesyonel ekibimiz ile evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
İletişim 05357380363- 05357380363-
*Arama yapmak için numaralara tıklayınız.
Fiyatlandırmalar

Halıdaki Bant Lekesi Nasıl Çıkar?

Genellikle ev taşıma sırasında eşyalarımızı daha derli toplu olması adına bantlarız. Yanlış bant seçimi ve kullanımı nedeniyle eşyalarımız üzerinde bant izi oluşabilmektedir. Bu lekeyi halı üzerinde sıkça görebilmekteyiz. Halıdaki bant lekesi nasıl çıkar? Sorusunun cevabına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Ev taşıma, bant söküp halı üzerine atma ve çocukların bantla oynaması gibi birçok nedenden dolayı halılarımız ve diğer mobilyalarımızda bant lekesi oluşabilmektedir. Basit gibi gözüken bu lekenin oldukça inatçı olduğunu temizlemeye çalıştığında anlarsınız. Bu lekeyi temizlerken yapılan en büyük hatalardan biri ise kuvvetli kimyasal içeren deterjan kullanımıdır. Bu deterjanlar halınızın yapısı bozacaktır.

Bant Lekesinden Kurtulun!

Kötü bir görüntü sağlamasının yanı sıra yapışkanlı bir yapıya sahip olan bant lekesini evde çıkartabilirsiniz. Yapışkan lekelerinde uygulanan yöntemlerden biri olan ısıtma yöntemini bant lekesinde de kullanabiliriz. Bu yöntemi sizler için adım adım anlattık:

  • Öncelikle bant lekesinin bulunduğu konumları belirleyiniz.
  • Ardından fön makinesi lekenin bulunduğu yere ısınana kadar tutunuz. Evde fön makinesi bulunmayan kişiler araya havlu veya bez koyarak ütüden yararlanabilirler.
  • Isıttığınız lekeyi zaman kaybetmeden mikro fiber bez ile iyice siliniz.
  • Son adımımızda ise halınızı sıcak su ile iyice temizleyerek temizleme işlemini bitiriniz.

Deri Halıdan Bant Lekesi Çıkarma

Deri halı diğer halı çeşitlerine oranla daha farklıdır. Yukarıda verdiğimiz yöntemi deri halı için uygulayabilirsiniz. Bunun yanı sıra bebek yağından faydalanabilirsiniz. Pamuğa birkaç damla bebek yağı damlatarak nazikçe ovalayınız. Bu sayede bant lekesinden çok rahat bir şekilde kurtulabilirsiniz. Bebek yağını deri halının yanı sıra insan derisi üzerinde oluşabilen yara bandı lekesi gibi bant lekelerinde kullanabilirsiniz.

Koltuktan Bant Lekesi Nasıl Çıkar?

Halının yanı sıra koltuklar üzerinde de bant lekesiyle sıkça karşılaşmaktayız. Bu gibi durumlarda ev kadınları ne yazık ki güçlü kimyasal içeren deterjanlar kullanmaktadır. Bu ürünler koltuklarınıza ciddi anlamda zarar verecektir. Hassas bir yapıya sahip olan koltuklar üzerinde bir işlem yaparken hassas davranmamız gerekmektedir. Koltuktan bant lekesini çıkarmak için ev kadınların vazgeçilmez unsurlarından biri olan sirkeden faydalanabilirsiniz. Koltuğunuzda yer alan bant lekesinin temizliği için bir miktar pamuk üzerine birkaç damla sirke damlatarak siliniz. Bunun sonucunda koltuğunuz üzerindeki bant lekesi yüksek oranla çıkacaktır. Ancak çıkmadığı vakit koltuğunuza zarar vermemek adına fazla zorlamayınız. Malatya’da koltuk yıkama hizmeti veren profesyonel firmalarla iletişime geçerek yardım istemeniz önerilmektedir.

Malatya’da Halı Yıkama Firmaları

Malatya’da temizlik sektöründe birçok firma hizmet vermektedir. Onca rekabetin arasında başarılı olmanın yolu teknolojiyi takip etmektir. Yeniliklere açık firmamız tecrübesi ve pratikliği sayesinde kısa süre içerisinde Malatya’da önde gelen isimlerden biri olmuştur. Sizde halı üzerinde bant lekesi olmak üzere birçok lekeden kurtulmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde belirttiğiniz lekeyi bize iletmeniz halinde detaylı bilgi verilir. Memnun kalmadığınız halı yıkamalarında halınızı tekrar yıkayarak mağduriyeti gideriyoruz. Kısacası garantili hizmet sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Malatya Halı Yıkama Fiyatları

Malatya’da halı yıkama fiyatları çok farklılık göstermektedir. Temizlik firmamız “düşük ücret, yüksek performans” anlayışıyla yola çıkarak sizlere hizmet vermektedir. Halı yıkama sektöründe taban fiyattan hizmet vermemiz bazı kullanıcıları korkutmaktadır. Ancak bir hizmetin fiyatı yüksek olduğu zaman alınan performansın yüksek olacağı anlamına gelmez. Metrekaresi 4 TL üzerinden yıkadığımız halılarınız tamamen garanti kapsamınca olup beğenmediğiniz vakit yeniden yıkıyoruz. Kurumsal ve toplu alımlar için bizimle iletişime geçiniz.

Kullanıcı Yorumları

13 Aralık 2020
149 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

1
×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişe geçmek için lütfen aşağıdaki Whatsapp simgesine dokunun.