Sosyal Medyada Biz}

Malatya Kernek Halı ve Koltuk Yıkama

Yaz Kampanyası Takım Başına 10 TL indirimli
Koltuk Takımı: 7 Kişilik 140 TL, 8 Kişilik 150 TL
Araç Koltuğu 150 TL
Profesyonel ekibimiz ile evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
İletişim 05357380363- 05357380363-
*Arama yapmak için numaralara tıklayınız.
Fiyatlandırmalar

Halıdaki Sarı Lekeler Nasıl Çıkar?

Yaşam alanlarımızda kullandığımız halılar gün geçtikçe eskiyebiliyor ve lekelenebiliyor. Özellikle sarı lekeler ev kadınlarının baş belası olmuş bir durumda. Her ne kadar halı yıkama firmaları kadar kaliteli bir sonuç alamasanız da evde uygulayacağınız yöntemlerle halınızın üzerinde sarı lekelerden kurtulabilirsiniz. Bu evde uygulayabileceğiniz yöntemlerden bazılarını yazımızın devamında sizler için paylaştık.

Halıdan Sarı Leke Çıkartma (Evde)

Halılardaki sarı lekeler ev kadınlarının kabusudur. Oldukça inatçı bir leke olan sarı lekelerden kurtulmanın yolları vardır. Bu yollardan bazılarını sizler için listeledik:

–          Sirke

Birçok şeyin lekesinden ve kirliliğinden kurtulmak adına sirke kullanılmaktadır. Halılardaki sarı ve birçok inatçı leke için sirke sıkça kullanılıyor olup etkilidir. Bir miktar ılık su ve sirkeyi sprey şişelerine doldurunuz. Sarı lekenin bulunduğu yerlere sıkarak temiz ve beyaz bir havlu veya bezle siliniz.

–          Limon

Sararmış halının en büyük nedenleri kahve ve çaydır. Ancak bunların yanı sıra depoda vs. tutulan halıların beklemekten de sararabilmektedir. Bu lekelerden limon yardımıyla kurtulmanız mümkün. Silmek istediğiniz sarı lekelerin üzerlerine bir miktar su dökerek ıslatınız. Ardından kestiğiniz limon veya limon suyunu lekenin üzerine uygulayınız. Kısa bir süre sonra ise temiz bir bezle siliniz. Bu sayede halılarınızda bulunan sarı lekelerden kurtulmuş olacaksınız.

–          Kabartma Tozu

Tükettiğimiz besinlerde yer alan kabartma tozu, hayatımızın diğer noktalarında da bize fayda sağlamaktadır. Bunlardan bir tanesi de sarı lekeleri çıkarttığıdır. Halılardaki sarı lekelerin çıkarılmasındaki en etkili yöntem kabartma tozudur. Öncelikle bir tatlı kaşığı kabartma tozunu sarı lekenin üzerine su ile beraber dökünüz. Sonrasında ise hızlıca temiz bir bezle silerek 5 dakika bekleyiniz. Ardından ıslan bir bezle durulamanız yeterlidir.

–          Malatya Halı Yıkama Fabrikası

Yukarıda verdiğimiz yöntemler ne yazık ki her zaman başarılı olamayabiliyor. Bazı durumlarda da yanlış kullanım sonucunda zarar görebiliyor. Bu nedenden dolayı halılarınızı tehlikeye atmamak adına Malatya halı yıkama fabrikasını tercih etmeniz önerilir.

Malatya halı yıkama pazarında hizmet veren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında profesyonel hizmet veren birçok firma bulunmakta ancak bir o kadarda profesyonellik ve kurumsallıktan uzak bir şekilde tamamen ilke yöntemlerle hizmet veren firma bulunmaktadır. Bu nedenden dolayı seçeceğiniz firmanın profesyonel olduğundan emin olunuz. Profesyonel halı yıkama firmasını nasıl bulurum? Bu sorunun bazı cevaplarını sizler için listeledik:

  • Öncelikle web sitesinin olduğundan emin olunuz.
  • Web sitesine girerek sayfalarda yer alan fotoğrafları inceleyerek çalışma ortamının ne kadar kaliteli olduğuna ve olması gereken bütün makinelerin yer aldığından emin olunuz.
  • Google haritalarda işletme olarak gözüken bu firmaların müşteri yorumlarını okuyunuz. En etkili yöntem bu olup hızlıca seçebilirsiniz.
  • İmkanınız var ise halı yıkama fabrikalarına giderek çalışma ortamını canlı olarak görebilirsiniz. Bu sayede halınızın en güzel şekilde yıkanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Malatya Halı Yıkama Ücretleri

Firmadan firmaya halı yıkama ücretleri değişmektedir. Halı yıkama firmalarının fiyat belirlemesinde birçok etken bulunmaktadır Halının metrekaresi, kullanılan malzemeler ve evinizin uzaklığına bağlı olarak birçok etken bulunduğundan dolayı buradan net bir fiyat teklifi vermek sağlıklı olmayacaktır. Malatya halı yıkama firması ile iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Halı yıkama haricinde yer alan koltuk yıkama, stor & zebra yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Halı yıkama hizmetimiz 2’ye ayrılmaktadır. Bunlar; standart halı yıkama ve yerinde halı yıkamadır.

Kullanıcı Yorumları

01 Aralık 2020
151 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

1
×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişe geçmek için lütfen aşağıdaki Whatsapp simgesine dokunun.