Sosyal Medyada Biz}

Malatya Kernek Halı ve Koltuk Yıkama

Yaz Kampanyası Takım Başına 10 TL indirimli
Koltuk Takımı: 7 Kişilik 140 TL, 8 Kişilik 150 TL
Araç Koltuğu 150 TL
Profesyonel ekibimiz ile evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
İletişim 05357380363- 05357380363-
*Arama yapmak için numaralara tıklayınız.
Fiyatlandırmalar

Halıdan Cif Lekesi Nasıl Çıkar?

Cif, banyo ve mutfakta sıkça kullandığımız temizlik ürünlerinden bir tanesidir. Fazla kullanımda dahi tezgah ve fayansların bile beyazlamasına neden olan Cifi bazı ev kadınlarımız ne yazık ki halı üzerindeki herhangi bir lekeyi çıkartmak için kullanmaktadır. Bunun sonucunda ise halı üzerinde beyaz bir leke kalmaktadır. Oldukça güçlü bir kimyasala sahip olan bu ürünü halılarda kullanmak ne kadar mantıklı? ve Halıdan Cif lekesi nasıl çıkar? gibi sorularınızın cevabını yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Halılarımız yaşam alanlarımızda yer alan en önemli mobilyalardan bir tanesidir. En çok kullanılan mobilyalardan biride diyebiliriz. Halılarımız gün içerisinde birçok lekeyle karşı karşıya kalabilmektedir. Ancak ev kadınlarımızın bir kısmı bilinçsiz hareket ederek halı üzerindeki lekeyi çıkartma düşüncesiyle daha çok zarar vermektedir. Mutfak ve banyoda bile kullanılırken oldukça dikkat edilmesi gereken Cifi halı üzerinde kullanmak çok tehlikelidir. Beyazlatma özelliğine sahip bu kimyasal ürün beyaz halılarda bile kötü görüntü bırakabilmektedir. Bu nedenden dolayı Cifi banyo ve mutfaklarınız haricinde hiçbir alanda kullanmamanızı öneririz.

Cif Lekesine En Etkili Yöntem

Cif lekesi inatçı lekeler arasında listenin en başında yer alan lekelerden bir tanesidir. Cif lekesine çözüm olabilecek yöntemler arasında en etkili ve güvenli yöntem limondur. Evet yanlış duymadınız. Çivi çiviyi söker misali oldukça kuvvetli bir yapıya sahip olan Cifi, yine kuvvetli yapıya sahip olan limonla temizleyeceğiz. Bu yöntemin adımlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Cif lekesinin bulunduğu yeri öncelikle ılık suyla silerek yumuşatıyoruz.
  • Ardından bir miktar su içerisine limon parçaları atarak kaynatıyoruz.
  • Kaynama sonrasında kısa bir süre dinlendirdiğimiz sudan az bir miktar lekenin üzerine damlatıyor ve temiz bir bezle siliyoruz.
  • Daha ilk silmede gözle görülür değişikliği fark edeceksiniz. Bu işlemi leke kaybolana kadar devam ettirebilirsiniz.

Yukarıda verilen adımlara rağmen herhangi bir değişiklik olmadıysa profesyonel bir destek almalısınız. Bunun nedeni ise halınıza fazla miktarda Cif uygulamanızdır. Halınızın tabanına kadar işlemiş olan bu lekeden kurtulmak çok zordur. Malatya’da halı yıkama hizmeti veren firmamızı tercih ederek başta Cif lekesi olmak üzere birçok inatçı lekeden kurtulabilirsiniz.

Malatya Halı Yıkama Hizmeti

Malatya’da halı yıkama hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında önde gelen isimlerden biri olmaktan gurur duyuyoruz. Sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak verdiğimiz hizmette kısa süre içerisinde yüzlerce referans oluşturduk. Çıkartabileceğimize iddia ettiğimiz bütün lekeli halılarda ücret iade garantisi vermekteyiz.

Malatya Yerinde Halı Yıkama Hizmeti

Normal halı yıkama hizmetinde bazı ev kadınlarının içi rahat etmemektedir. Bunun nedeni ise hangi işlemlerden geçtiği, işlemler sırasında kullanılan ürünler ve personellerin temizliğidir. Bu rahatsız eden duruma karşı gönül ferahlatan bir hizmet ile karşınızdayız. Malatya’da yerinde halı yıkama hizmeti veren sayılı firmalardan bir tanesiyiz. En kaliteli hizmeti vermek amacıyla çıktığımız bu yolda kısa süre içerisinde büyük başarılara imza atmış bulunmaktayız. Malatya yerinde halı yıkama hizmetinin faydalarından bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Yıkanan halıların kuruma süresi ortalama 2 – 8 saattir. Bu durum oda sıcaklığınıza göre farklılık göstermektedir. Yaz aylarında birkaç saat içerisinde kururken, kış aylarında bu durum yedi – sekiz saati bulabilmektedir.
  • Halıyı verip günlerce halısız kalma derdine son.
  • Kullanılan temizlik ürünlerinin tamamını göreceksiniz. Kullanılan ürünler 1. Kalite ürünler olup halınıza herhangi bir zarar vermemektedir.
  • Bir temizlik sektöründe yer alan personellerin temizliği oldukça önem arz etmektedir. Normal halı yıkamada nakliyeci haricinde diğer personeller gözükmez iken yerinde halı yıkama hizmetinde adresinize gelen personeli göreceksiniz.

Kullanıcı Yorumları

14 Aralık 2020
149 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

1
×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişe geçmek için lütfen aşağıdaki Whatsapp simgesine dokunun.