Sosyal Medyada Biz}

Malatya Kernek Halı ve Koltuk Yıkama

Yaz Kampanyası Takım Başına 10 TL indirimli
Koltuk Takımı: 7 Kişilik 140 TL, 8 Kişilik 150 TL
Araç Koltuğu 150 TL
Profesyonel ekibimiz ile evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
İletişim 05357380363- 05357380363-
*Arama yapmak için numaralara tıklayınız.
Fiyatlandırmalar

Halıdan Meyve Suyu Lekesi Nasıl Çıkar?

Çocuklar başta olmak üzere her yaştan insanın keyifle tükettiği meşrubatlardan bir tanesi de meyve suyudur. Sürekli olarak koşturmalı geçen yaşamımızda halılarımızın kirlenmesi kaçınılmaz olmaktadır. Halıdan meyve suyu lekesi nasıl çıkar? sorusunu sıkça almaktayız. Yazımızın devamında bu sorunun cevabına ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Meyve suyu lekesi çoğu zaman çok inatçı olabilmektedir. Bu lekelerden kurtulmak için internet üzerinde birçok yöntem bulabilirsiniz. Ancak bu yöntemlerinin birçoğu halınıza zarar verebilmektedir. Aşağıda size vereceğimiz yöntemi doğru şekilde uygulayarak lekelerden kurtulabilirsiniz.

Evde Meyve Suyu Lekesi Çıkarma

Meyve suyu lekelerinde yapılması gereken en önemli şey erken davranmaktır. Bunun nedeni ise meyve suyunun yayılması ve kurumasıdır. Yapmanız gereken aşamalar şu şekildedir:

  • Lekenin döküldüğü alana hızlı bir şekilde kağıt havlu koyunuz. Bu sayede kağıt havlu fazla sıvıyı emerek yayılmasını engelleyecektir. O an kağıt havlu bulunamaması veya olmaması durumunda temiz bir havlu veya bez ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ardından ise bir miktar sıcak suyu üzerine sıkınız. 2 – 3 dakika bekledikten sonra önceki işlemi tekrarlayınız. Bu sayede lekenin bir miktarı çıkacak ve yalnızca inatçı kısmı kalacaktır.
  • Havlu veya bez ile kuruladığınız vakit bu işlemi sakın yuvarlak çizerek yapmayınız. Tampon yaparak lekeyi olduğu yerden dışarıya yaymamalısınız.

Genellikle yukardaki işlemi uygulamanız halinde halınızdaki meyve suyu lekesinden kurtulabilirsiniz. Ancak buna rağmen halınızda hala meyve suyu lekesi var ise şu adımları uygulayınız:

  • Çamaşırlarımızdan meyve suyu lekesini çok hızlı ve basit bir şekilde çıkarabilmekteyiz. Bunun en büyük nedeni ise kullanılan çamaşır deterjanı ve yıkama işlemidir. Yukarıda verdiğimiz yöntemleri uygulamanız halinde halınızdan meyve suyu lekesi çıkmıyor ise bu yöntemi denemelisiniz.
  • Fazla sıcak olmayan suyu lekenin bulunduğu yere dökünüz. Ardından soğutmadan üzerine bir miktar bulaşık deterjanı dökünüz.
  • Temiz bir bezle ovalayınız ve hemen durulayınız.

Bu işlemden sonra meyve suyu lekesinden kurtulma ihtimali çok yüksektir. Ancak bu işlemleri uygularken oldukça fazla dikkat etmelisiniz. Aksi halde halınıza zarar verebilirsiniz.

Malatya halı yıkama firmalarından profesyonel olanlarını tercih etmeniz önerilmektedir. Sizler için halınızda bulunan her türlü lekeyi çıkartıyor ve en temiz şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Malatya temizlik sektöründe hizmet veren firmalar arasında önde gelen isimlerden bir tanesi olmanın gururunu yaşıyoruz. İletişim kanallarımızın herhangi birini kullanarak bizimle iletişime geçmeniz halinde halılarınızı belirlenen tarihte adresinizden alıyoruz ve halı yıkama fabrikamıza götürüyoruz.

Halı yıkama fabrikamızda yer alan makinelerin tamamı 1. Kalitedir. Bunun yanı sıra bünyemizde yer alan personellerin tamamı profesyoneldir. Personel alımında en çok dikkat ettiğimiz hususlardan bir tanesi işini seven kişi olmasıdır. Çünkü işini severek yapılan her iş başarılı olur düşüncesiyle hareket etmekteyiz.

Malatya Yerinden Halı Yıkama Firmaları

Meyve suyu lekelerinden kurtulmak isteyen ev kadınlarının en çok tercih ettiği hizmetlerden bir tanesi de yerinde halı yıkamadır. Malatya yerinde halı yıkama hizmeti, normal halı yıkama hizmetine göre birçok artısı bulunmaktadır. Bu artılardan ev kadınlarının en çok hoşuna gideni ise gönül rahatlığıdır. Her kullanılan ürün ve işlem göz önünde gerçekleştirilmesi ev kadınlarının gönül rahatlığı sağlamasına yardımcı olacaktır. Oldukça hızlı bir hizmet olan yerinde halı yıkama hizmeti sayesinde gün içerisinde halınız yıkansın ve kurusun.

Genellikle Malatya yerinde halı yıkama fiyatları çok yüksek olduğu düşünülmektedir. Ancak bu düşünce tamamen yanlış olup fazla fark bulunmaktadır. Özellikle kurumsal ve toplu alımlarda indirim almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

08 Aralık 2020
107 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

1
×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişe geçmek için lütfen aşağıdaki Whatsapp simgesine dokunun.