Sosyal Medyada Biz}

Malatya Kernek Halı ve Koltuk Yıkama

Yaz Kampanyası Takım Başına 10 TL indirimli
Koltuk Takımı: 7 Kişilik 140 TL, 8 Kişilik 150 TL
Araç Koltuğu 150 TL
Profesyonel ekibimiz ile evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
İletişim 05357380363- 05357380363-
*Arama yapmak için numaralara tıklayınız.
Fiyatlandırmalar

Halıdan Rakı Koku ve Lekesi Nasıl Çıkar?

Rakı, bir alkol çeşididir. Rakının içerisinde bulunan anason, içeceğin kokusunu keskinleştirmektedir. Yoğun bir aromaya sahip olan anason oda içerisinde içildiği vakit bile odada kokusunu bırakmaktadır. Halı ve koltuk gibi mobilyalar üzerine döküldüğü vakit bu koku daha kalıcı bir hale dönüşmektedir. Yazımızın devamından halıdan rakı kokusu nasıl çıkarılır? sorusunun cevabına ulaşabilirsiniz.

Rakı kimileri tarafından çok sevilirken kimileri tarafından sırf kokusu sebebiyle sevmemektedir. Ağır bir kokuya sahip olan rakı ufak kazalar sonucunda halı veya koltuğumuza dökülebilmektedir. Bunun sonucunda ise mobilyaya işleyen rakı kokusu yapıları gereğiyle çıkması zorlaşıyor. Bu durumlarda evde yapabileceğiniz işlemlerden bazılarını şu şekilde sıraladık:

1)    Odanızı Havalandırın

Öncelikle odanıza sinmiş rakı kokusuna çare bulalım. Herhangi bir yere dökülmese bile kapalı alanlarda içilen rakı kimi zaman oda içerisinde ağır koku bırakabilmektedir. Bu nedenden dolayı odanıza sinmiş rakı kokusu için en etkili yöntem havalandırmadır. Bütün cam ve kapıları açarak 30 – 60 dakika arasında havalandırın ve oda spreyi sıkarak güzel bir koku elde edin. Havalandırmadan sıkılan oda spreyleri odanızın daha kötü kokmasına neden olacaktır.

2)    Süt ve Karbonat

Halı ve mobilyanıza rakı döküldüyse uygulayabileceğiniz en etkili yöntem süt ve karbonattır. Öncelikle kaynattığınız bir miktar süte bir çay kaşığı karbonat atarak karıştırınız. Homojen şekilde dağıldığına emin olduktan sonra oda içerisindeki bütün kapı ve camı kapatarak lekenin bulunduğu yerin yakınına koyunuz ve toz deterjanla siliniz. Silme işlemi bittikten sonra 1 saat odadan çıkınız. Odadaki süt karışımı rakı kokusunu öldürecektir.

3)    Sirke

Bütün leke çıkartma yazılarımızda gördüğünüz sirke alkol lekesini çıkartma konusunda da önemli rol oynamaktadır. Doğal bir temizleyici olan sirke ev kadınlarının vazgeçilmez unsurlarından bir tanesidir. Su ile karıştırdığınız bir miktar sirkeyi halı veya koltuklarınızdaki alkol lekesini fazla bastırmadan silebilirsiniz. Bu sayede mobilyalarınızda bulunan alkol lekelerini çıkartabilirsiniz. Ancak koltuklarda bu işlemi uygularken çok dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde alkol lekesi koltuğun iç kısımlarında yer alan süngerlere kadar inerek kalıcı bir hale dönüşür. Bu nedenden dolayı Malatya koltuk yıkama hizmeti veren firmalarla anlaşmanız önerilmektedir.

Yukarıda verilen bilgiler doğrultusunda yapılan işlemlerin herhangi bir garantisi bulunmamaktadır. En ufak dikkatsizlik sonucunda halı ve koltuklarınız zarar görebilir. O nedenden dolayı işi hiç riske atmadan profesyonel hizmet veren Malatya halı ve koltuk yıkama fabrikalarından bir tanesiyle anlaşmanız önerilmektedir.

Firmamız temizlik sektöründe hizmet verip halı ve koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Halınızın üzerindeki alkol, çay ve kahve gibi inatçı lekelerden kurtulmak mı istiyorsunuz? Cevabınız evet ise Malatya’da yıllardır hizmet veren profesyonel temizlik firmamızdan yararlanabilirsiniz. Malatya temizlik sektöründe hizmet veren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların birçoğu ilkel yöntemlerle çalışıyor olup halı ve koltuklarınızı tam anlamıyla yıkamamaktadır. Bu nedenden dolayı mobilyalarınızı teslim edeceğiniz firmayı özenle seçmelisiniz. Malatya halı yıkama firması olarak bünyemizde hizmet veren personellerin tamamı özenle seçilmiş olup işinde profesyonel ve güler yüzlüdür.

Malatya Halı Yıkama Fiyatları

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet verdiğimiz halı yıkama sektöründe birçok fiyatla karşılaşmanız mümkün. Ancak seçim yaparken fiyata göre değil firmanın kalitesine yapmalısınız. Firmamız “düşük ücret, yüksek performans” anlayışıyla yıllardır hizmet vermekteyiz. Halılarınızı metrekare üzerinden fiyatlandırma yapmaktayız. Metrekaresi 4 TL üzerinden hizmet vermekteyiz. Malatya koltuk yıkama fiyatımız ise koltuk/ların sayısına bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Toplu alımlar için indirim almak için bizimle iletişime geçin.

Kullanıcı Yorumları

17 Aralık 2020
174 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

1
×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişe geçmek için lütfen aşağıdaki Whatsapp simgesine dokunun.