Sosyal Medyada Biz}

Malatya Kernek Halı ve Koltuk Yıkama

Yaz Kampanyası Takım Başına 10 TL indirimli
Koltuk Takımı: 7 Kişilik 140 TL, 8 Kişilik 150 TL
Araç Koltuğu 150 TL
Profesyonel ekibimiz ile evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
İletişim 05357380363- 05357380363-
*Arama yapmak için numaralara tıklayınız.
Fiyatlandırmalar

Koltuk Temizliğinin Püf Noktaları

Koltuklar hayatımızın vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. Hatta öyle bir vazgeçilmezliğe sahiptir ki koltuksuz bir ev şekersiz bir çaya benzer neredeyse. O kadar tatsız ve boş gibi görünmektedir evler. Koltuk olmayan evi, ev gibi hissetmemeniz kadar doğal bir durum daha yoktur.

Evi bir bütün olarak ele aldığımız takdirde koltuk en önemli parça olarak görülebilmektedir. Misafir geleceği zaman koltuklu bölümde oturtmak isteriz. Kalabalık ziyaretlerde koltuklarda oturup sohbet edilsin isteriz. Ancak bir konu da vardır ki bu konu oldukça can sıkan niteliktedir.

Büyük ve beğendiğiniz koltuklarınız kalabalık misafirlerin geldiği günlerde ya da dikkatinizin dağınık olduğu bir günde kirlenmeye maruz kalmaktadır. Bu durumdan sonra da haliyle can sıkıntısı baş göstermektedir.

Temizleyerek o lekeden eser kalmasın istenmektedir. Başkaları geldiği zaman o lekeyle karşılaşmasın, güzel koltuklar hep güzel kalsın istenir. Gel gör ki bu bazen elinizde olmayan nedenlerden dolayı buna engel olamayız. Engel olamadığımız gibi çözüm yolu bulmakta da zorlanırız.

İnsan içine çıkan koltuklarımız her zaman temiz kalsın isteriz.

Fazla paralar verilerek alınmış koltukların temizliği de bu yüzden özenli bir şekilde yapılmalıdır. Özen göstermeden yapılan temizlikler sonucunda, koltuk kumaşları zarar görmekte ve deforme olmaktadır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için koltuk temizlemenin inceliklerini bilmek gerekmektedir.

Koltukları Silerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Dip bucak temizlik yapılacağı zaman, koltuklar bu temizliğe kesinlikle dahil olacaktır. Dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi, koltuk kumaşına uygun bez ve temizlik malzemelerinin doğru seçilmesidir. Doğru seçilmeyen malzemeler nedeniyle koltuklar zarar görebilir ve bu da mal kaybına neden olabilir. Kullanılan bez çok ıslak bir şekildeyse, bu ıslaklık koltuğun içine işlemektedir.

Böylece hızlı bir şekilde yıpranmaya ve eskimeye yol açmaktadır. Şıklık açısından düşünüldüğü zaman kumaş koltuk kullanımı deri koltuklara göre daha yaygındır. Evin şık bir şekilde görünmesini ve insanın içinin rahatlamasını sağlayan koltuklar, evle tam bir bütün niteliğindedir.

Deterjanın fazla dökülmesi, kumaşa uygun olmayan deterjan kullanımı, fazla ıslak biçimde silmek koltuklara büyük zararlar verir. Bu durumda kaş yaparken göz çıkarmak deyimiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Koltuklarınız için üzülmek istemiyorsanız, temizlik şekillerini öğrenmeniz gerekmektedir.

Koltuk Temizlemenin İncelikleri Nelerdir?

Kirlenmeye maruz kalmış koltukları temizlemek için bazı yöntemler geliştirilmiştir. Bu yöntemler ile koltuklarda oluşmuş lekeler yok edilebilmektedir. Bunlardan bazıları şunlardır;

 • Sirkeli su ile koltuk temizleme
 • Arap sabunu ile temizleme
 • Deterjanlar ile temizleme
 • Diş macunu ile temizleme

Sirkeli su sayesinde koltuklarınızda oluşmuş istenmeyen lekelerden kolayca kurtulabilirsiniz. Sirkenin içinde bulunan özelliği sayesinde bakteri ve mikroplardan koltuğunuzu arındırabilirsiniz. Sirkeli su ile yapmış olduğunuz koltuk temizliği, koltuğunuzu temizlerken aynı zamanla parlak bir hâle de getirmektedir.

Arap sabunu ile silinen koltuklar ise, temiz bir görünüm sağlamaktadır.

Sıcak su ve arap sabunu ile koltuğa yapılan müdahale olumlu sonuç vermekte ve koltuğunuzu eski temizliğine kavuşturmaktadır. Eğer ki koltuk temizlemekle kendiniz uğraşmak istemiyorsanız bunu uzman kişilere devredebilirsiniz. Malatya halı yıkama firması olarak koltuklarınızı en iyi şekilde temizliyor ve sizlere geri teslim ediyoruz.

İşinizi Uzmanlara Bırakın

Evde koltuk yıkama imkanı olmayan kişilerin yardımına koşan halı yıkama firmamız sayesinde, sizlere en kaliteli şekilde hizmet vermeye çalışmaktayız. Uzman kadrosu ile koltuklarınızı en iyi şekilde temizleyen firmamız, yıllarca bu hizmeti vermektedir.

Bünyesindeki çalışanları ile koltuklarınızı en iyi deterjanlarla yıkıyor ve tekrar evinize teslim ediyoruz.

Zorlu lekeler ile kolay bir şekilde başa çıkarak sizleri bu sıkıntıdan kurtarıyor ve koltuklarınızı eski temiz hallerine getiriyoruz. Malatya koltuk yıkama firmamızın vermiş olduğu kaliteli hizmet sayesinde, koltuklarınız eskisinden daha temiz olma imkanına sahiptir.

Kullanıcı Yorumları

08 Mart 2018
1.359 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM

 1. kübra karakaş dedi ki:

  okulumuzdaki kütüphanenin koltuklarını bu firmaya yıkattım tertemiz oldular. evdeki koltuklarımıda yıkatmayı düşünüyorum.

 2. fatma ersoy dedi ki:

  Malatyada birsürü halı ve koltuk yıkama firması var ama bu firma farklı hem tam zamanında teslimat hem müşteri memnuniyeti hemde mükemmel temizlik anlayışı. Böyle bir firmanın Malatyada olması gayet mutluluk verici

 3. dilara yılmaz dedi ki:

  koltuklar evin süsü ve görünüşüdür. koltuk yıkatmayı yaptırmak isteyen herkese önerim bu firmadır koltuklarımı tertemiz yaptılar 5-6 ayda bir yıkatmayı düşünüyorum

 4. birgen gür dedi ki:

  yeni evliyim eşimin annesinin tavsiyesi üzerine sizi aradım ve memnun kaldım inşallah bu güleryüzlülükle devam edersiniz. halılarımı emin ellere bıraktığım için çok mutluyum

 5. çiğdem şen dedi ki:

  koltuklarım ve halılarım yıkandı çok temiz oldular size ne kadar teşekkür etsem azdır.

 6. elif kılınç dedi ki:

  koltuk yıkamanın hakkını veren tek firma size müteşekkirim.

 7. firdevs haklı dedi ki:

  koltuk yıkatmak artık şart oldu devir değişti ve teknoloji gelişti böyle bir firmada da en yeni ekipmanların olması çok güzel ve hoş birşey koltuklarımızı yıkattık ve temizliğin farkına vardık. halılarımıda yıkatmayı düşünüyorum

 8. gönül inci dedi ki:

  halılarımı ve koltuklarımı yıkattım temiz oldular ve eski güzelliğine kavuştular. size çok teşekkür ediyorum

 9. hülya aydın dedi ki:

  koltuklar ve halılar evin görünüşünde önemli bir role sahip . bu firma gerçekten temizlik konusunda herşeyin gereğini en layığıyla yapıyor aldığı parayı helal ediyorlar.

 10. ipek şengül dedi ki:

  koltuklarım yıkandı ve ilk günki gibi oldular firma olarak size başarılar diliyorum.

BİR YORUM YAZIN

1
×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişe geçmek için lütfen aşağıdaki Whatsapp simgesine dokunun.