Sosyal Medyada Biz}

Malatya Kernek Halı ve Koltuk Yıkama

Yaz Kampanyası Takım Başına 10 TL indirimli
Koltuk Takımı: 7 Kişilik 140 TL, 8 Kişilik 150 TL
Araç Koltuğu 150 TL
Profesyonel ekibimiz ile evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
İletişim 05357380363- 05357380363-
*Arama yapmak için numaralara tıklayınız.
Fiyatlandırmalar

Koltuk Yıkama Aşamaları

Koltuklarınızın evinizde en fazla kirlenen eşyalardan birisi olduğunu görebilirsiniz. En fazla kirlenen eşyalardan birisi olduğu gibi aynı zamanda en fazla kullanılan eşyaların da arasında yer almaktadır.

Aslında kirlenmesinin temel sebebi olarak da bu kadar fazla kullanılmasının yer aldığını görebilirsiniz.

Koltuk yıkama aşamaları bu noktada koltuğunu temizlemek isteyen kişiler tarafından çok fazla merak edilmektedir.

Koltuğunuzu yıkamak istediğiniz zaman her ne kadar kendiniz yıkamak isteseniz bile profesyonel bir şekilde temizlenmediğini görebilirsiniz.

Fakat bu noktada profesyonel firmalardan destek aldığınız zaman sizlere en iyi şekilde hizmet verildiğini ve koltuğunuzun sorunsuz şekilde temizlendiğini görebilirsiniz.

Koltuk Yıkatmanın Önemi Nedir?

Koltuk yıkatmanın çok önemli olduğunu görebilirsiniz. İnsanlar genellikle koltuklarını yıkatmayı pek akıl etmezler.

Fakat gün boyunca koltuklarınız birçok teri ve tozu çekmeye başlayacaktır. Bu yüzden zaman içerisinde koltuğunuzdan kötü kokular gelme ihtimali bulunmaktadır.

Aynı zamanda koltuğunuzun üzerinde de lekeler oluşabiliyor. Koltuk yıkatmanın önemi nedir? Sorusu ise bu noktada ortaya çıkmaktadır. Koltuk yıkatıldığı zaman koltuğunuz ilk almış olduğunuz zaman gibi son derece güzel bir görüntüye sahip olacak ve kötü kokular oluşmayacaktır.

Koltuğunuzun yıkatmasını yaptırmadığınız takdirde sağlığınız açısından çeşitli sorunlar oluşturabilmektedir. Bu yüzden temizliğin sık bir şekilde yapılıyor olması çok büyük öneme sahiptir.

Koltuklarınızı yıkatmadığınız süre içerisinde çeşitli sorunlar yaşama ihtimaliniz bulunmaktadır. Koltuklarınızın çok iyi bir şekilde temizlenmiyor olması misafirleriniz geldiği zaman kendinizi kötü hissetmenize de sebep olacaktır.

Çünkü koltuğunuzdan çıkacak olan kokuların ve koltuğunuzda yer alan lekelerin kötü bir izlenim bırakma ihtimali çok yüksek olacaktır. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamanız adına koltuk yıkatma işlemlerini yapmanız gerekecektir.

Koltuk yıkatma işlemlerinizi yaptıktan sonra artık koltuğunuzun görünüm olarak tamamen farklı olduğunu görebilirsiniz.

Koltuk Yıkarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Koltuklarınızı kendiniz yıkayacağınız sırada dikkat etmeniz gereken birçok nokta vardır. Koltuklarınızı yanlış bir yöntemle yıkadığınız takdirde yıpranarak deformasyona uğrama ihtimali çok yüksek olacaktır.

Bu noktada ilk olarak koltuğunuzun döşemesi sırasında kullanılmış olan kumaşa dikkat etmeniz gerekmektedir. Bazı koltuk kumaşları çok narin bir yapıya sahip olduğundan dolayı kısa sürede deforme olabilmektedir.

Koltuk kumaşı seçiminizi buna göre yapmanız da çok büyük önem arz etmektedir.

Koltuk yıkadığınız sırada içerisinde kimyasal maddeler bulunan deterjanlar kullanmamaya özen göstermelisiniz. Bu tarz deterjanlarda koltuğunuzun yıpranmasına sebep olacağından dolayı ömrünü azaltacaktır. Bunun yanı sıra sadece su kullanarak temizlemelisiniz. Su kullanarak temizlediğiniz zaman ise soğuk su veya ılık su tercih etmelisiniz.

Sıcak su tercih etmeniz yine koltuğunuzun yıpranmasına yol açabilir.

Koltuğunuzu evinizde temizleyeceğiniz noktada bir bezi ılık veya soğuk su ile ıslatarak sıkmalısınız. Sonrasında çok fazla bastırmadan koltuğunuzu silmeniz gerekecektir.

Koltuğunuzu bu şekilde sildikten sonra ise kuru bir bez alarak kurulama yoluna gitmeniz gerekecektir. Koltuğunuzu çok fazla bastırarak silerseniz yine deforme olmasına sebep olabilirsiniz.

Bu aşamalara dikkat ederek hareket etmeniz çok önemlidir. Aksi takdirde koltuğunuz tam olarak temizlenmeyecektir.

Profesyonel Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

Koltuk temizliğinizi yapacağınız noktada eğer koltuğunuz çok kirliyse veya kötü kokular gelmeye başladıysa profesyonel bir şekilde temizlemek istersiniz.

Bu noktada insanlar profesyonel koltuk temizliğini nasıl yapacaklarını da merak ettiğini görüyoruz. Koltuk temizliğinizi profesyonel bir şekilde yapabilmeniz için profesyonel bir yardım almaya özen göstermeniz gerekmektedir.

Aksi takdirde koltuğunuz tam olarak temizlenmeyecektir. Sizin evde uygulayabileceğiniz işlemlerin sınırlı işlemler olduğunu ve bu işlemler ile temizliğinizi tam olarak yapamayacağınızı söyleyebiliriz.

Koltuğunuzun iyi bir şekilde temizlenmesini istiyorsanız mutlaka bu alanda çalışan bir firmadan yardım almanız gerekir.

Profesyonel firmalarda koltuk yıkama aşamaları sırasında ilk olarak yer alan emiş gücü yüksek makineler ile koltuklarınızda yer alan tozlardan koltuklarınız arındırılır.

Sonrasında ise koltuğunuza döşenmiş olan kumaş incelenir ve yıkama işlemi sırasında hangi şampuanın kullanılacağına karar verilir. Koltuğun yıkanacağı noktada kullanılan kumaş şampuanın seçimi için çok önemlidir.

Bu şekilde koltuğunuza zarar vermeyecek olan bir kumaş seçilecektir. Şampuan seçiminden sonra ise koltuğunuz yıkama işlemi başlar.

Koltuğunuza özel karışımdan oluşan ve yine koltuğunuza zarar vermeyecek su serpilir. Koltuk tamamen ıslatılır ve yıkama işlemi başlamadan bir süre beklenir.

Bu özel karışımlı su sayesinde lekelerin büyük bir bölümü gider. Sonrasında ise sadece zorlu lekeler kalacaktır. Kalan lekelerin cinsine göre ise kullanılacak olan leke çıkarıcı seçilecektir.

Lekenin olduğu yere leke çıkarıcı sıkılır ve bir süre beklendikten sonra kumaşa zarar vermeyecek bir fırça kullanılarak leke fırçalanarak çıkarılır. Sonrasında ise koltuğunuzun bütün yüzeyi hijyenik bir hale gelecektir.

Firmamız tarafından koltuk yıkama aşamaları bu şekilde ilerlemektedir. Bu yöntemleri uygulayarak koltuğunuzu çok rahat şekilde yıkatma imkanına sahip olursunuz.

Firmamız sizlere koltuk yıkama noktasında her zaman en kaliteli ve sorunsuz olan hizmeti vermeye dikkat ederken bu hizmet sayesinde bütün koltuklarınız ilk aldığınız gün kadar temiz olacaktır. Koltuk yıkatma noktasında firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

25 Temmuz 2018
558 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

1
×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişe geçmek için lütfen aşağıdaki Whatsapp simgesine dokunun.