Sosyal Medyada Biz}

Malatya Kernek Halı ve Koltuk Yıkama

Yaz Kampanyası Takım Başına 10 TL indirimli
Koltuk Takımı: 7 Kişilik 140 TL, 8 Kişilik 150 TL
Araç Koltuğu 150 TL
Profesyonel ekibimiz ile evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
İletişim 05357380363- 05357380363-
*Arama yapmak için numaralara tıklayınız.
Fiyatlandırmalar

Malatya Koltuk Yıkama

Firmamız bünyesinde Malatya koltuk yıkama hizmetimiz kendi evinizde gerçekleşmektedir. En kısa süre içerisinde hijyen ön planda tutularak temizlenip teslim edilir.

Koltuklarınızın arka kısımları da dahil olmak üzere detaylı olarak temizleme işlemi gerçekleşmektedir. Ayrıca koltuklarınızın temizlik garantisi firmamız tarafından sunulmaktadır.

Malatya Koltuk Yıkama Müşteri Memnuniyeti

Malatya Koltuk Yıkama

Malatya Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk Yıkama Malatya

Malatya Koltuk Yıkama Fiyatları

8 kişilik koltuk takımı 100 TL olarak ücretlendirilmektedir.

7 kişilik koltuk takımı 90 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Malatya Koltuk Yıkama & Temizleme

Koltuklar ve kanepeler çok sık kullanılan ve yalnızca oturmak için değil başka eylemler için de kullanılan eşyalardan bir tanesidir. Oldukça kullanışlı olan ve oldukça kaliteli kumaş türlerine sahip olan koltuk ve kanepeler dahi ne yazık ki zamanla kirlenir, lekelenir ve toz tutabilir. Lekelenen, kirlenen ve tozlanan koltukların temizlenmesi ise biraz zaman alabilir. Özellikle de bazı ev hanımları koltuklarını temizlemek için silme eylemini tercih edebilirler. Ancak koltukları silerek temizlemek zamanla koltukların yıpranmasına, daha kısa ömürlü olarak kullanılmasına ve her zaman lekelerin tam olarak istenildiği şekilde çıkmamasına neden olabilir.

Bu nedenle koltukların yıkanarak temizlenmesi hem koltukları yıpratmaz, hem daha uzun süreli olarak kullanılmasına olanak sağlar hem de her zaman leke ve kirlerden daha kolay ve çabuk bir şekilde kurtulmasını sağlar. Malatya koltuk yıkama sayesinde sizler de koltuklarınızı yıkatabilir ve harika sonuçlara ve neticelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Koltuklar yıkandığında zamanla yıpranmadan kullanmaya devam ettiğinizi görebilirsiniz. Aynı zamanda renklerinde solma ya da her hangi bir lekenin çıkmaması gibi bir durumla da karşılaşmak zorunda kalmazsınız.

Koltukların Yıkanarak Temizlenmesi Her Zaman Daha Uygundur!

Koltukların yıkanarak temizlenmesi koltukların yapısı ve uzun süre kullanılması açısından her zaman daha uygundur. Koltuklar silinerek temizlendiği zaman lekeler çıkmayabilir ve koltukların kumaş yüzeylerinde yıpranmış görünümler meydana gelebilir. Bu nedenle koltukları daha uzun ömürlü kullanmak isteyen herkes evde kullanımı da uygun olan ve kolaylıkla kullanılan makineler ile koltuklarınızı yıkayabilirler. Koltukların yıkanarak temizlenmesinde her zaman en iyi rolü evde koltuk yıkama firmaları oynamaya devam ediyor. Uygun fiyatlarla bu firmalarla görüşmelerinizi sağlayarak koltuklarınızı yıkatabilirsiniz. Koltuklarınız yıkanırken;

  • En derine inen kirler yüzeye çıkar ve koltuklarınız tüm kirlerden arınmış olur.
  • Koltukların kumaşlarında her hangi bir yıpranma durumu meydana gelmez ve parlak bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • İster evde yıkanma isterseniz de firma kapsamında yıkanma imkânından faydalanarak kolay yollara başvuru yapabilirsiniz.
  • Koltuklar yıkanırken kullanılan tüm malzeme ve materyallere özen gösterilir ve en dikkatli şekilde temizlenir.
  • Koltuklar yıkanırken önce su basılır, sonrasında köpük basılarak yıkanır, lekeler uzaklaştırılır ve vakum eylemiyle tüm kir ve lekeler koltuklardan çekilir.

Hem Halılarınız Hem Koltuklarınız Tertemiz Görünsün!

Sektörde “Lider Halı Yıkama”  prensibimiz ile hem halılarınızın hem de koltuklarınızın tertemiz görünmesini tertemiz kokmasını istiyorsanız her zaman firmamızla iletişime geçebilir ve gönül rahatlığıyla hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hem halılarınızı yıkamaya hem de koltuklarınızı yıkamaya Malatya halı yıkama olarak devam ediyoruz. Sınırsız ve geniş kapsamlı olarak verdiğimiz hizmet sayesinde dilediğiniz her an her yerden erişim sağlayabilir ve böylece her zaman koltuk ve halılarınızın yıkanmasını da izleyebilirsiniz.

Halılarınızı ve stor perde gibi, battaniye ve yorgan gibi tüm ürünlerinizi firma bünyemizde yıkamaya devam ediyoruz. Koltuklarınızı ise, evde kullanımı uygun olan koltuk yıkama makinelerimizi kullanarak temizlemeye devam ediyoruz. Koltuklarınızı artık üzerlerini kapatarak kullanmanıza gerek yok.

Koltuklarınız leke olacak, kirlenecek ya da tozlanacak diye endişelenmenize de artık gerek yok. Alanında uzman olan ve her zaman daha profesyonel bir şekilde işini yapmaya devam eden elemanlarımız ve personellerimiz sayesinde koltuklarınızı ve halılarınızı daha iyi şekillerde yıkamaya devam ediyoruz.

Kullandığımız tüm malzemelere, deterjanlara ve materyallere özen gösteriyor ve her zaman yıkanması ve temizlenmesi gereken eşyalarınızın yapısına uygun bir şekilde hizmet veriyoruz. Böylece gönlünüz rahat ve cebiniz rahat bir şekilde firmamız bünyesinden bu doğrultuda hizmet alabilirsiniz. Paranızın karşılığını her zaman alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

1
×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişe geçmek için lütfen aşağıdaki Whatsapp simgesine dokunun.