Sosyal Medyada Biz}

Malatya Kernek Halı ve Koltuk Yıkama

Yaz Kampanyası Takım Başına 10 TL indirimli
Koltuk Takımı: 7 Kişilik 140 TL, 8 Kişilik 150 TL
Araç Koltuğu 150 TL
Profesyonel ekibimiz ile evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
İletişim 05357380363- 05357380363-
*Arama yapmak için numaralara tıklayınız.
Fiyatlandırmalar

Koltuktaki Su Lekesi Nasıl Çıkar

Koltuklarda Su Lekesi

Koltuklarda Su Lekesi

Koltuktaki Su Lekesi Nasıl Çıkar?

Koltuklar evlerinizin başköşelerinde yer alan kıymetli ev eşyalarındandır. Özellikle bazı kadınlar için koltuk sevgisi bir tutku haline gelmiştir. Kadınlar için koltuklar o kadar kıymetlidir ki en küçük bir leke canlarını oldukça fazla sıkabilir.

Koltuklarına çok özel ilgi gösteren bayanlar koltuklarda oluşan lekeleri bir an önce gidermeye çalışır. Fakat bazı lekeler vardır ki bunlar o kadar kolay da çıkmaz. Bu lekeleri çıkarma çabaları boşa gidebilir. Su lekeleri de bu lekeler arasında yer almaktadır.

Su lekelerinin yoğunluğuna göre uygulanacak bazı yöntemler fayda sağlamaktayken bazı su lekelerini çıkarmaya çalışırken bu lekeler daha da büyüyebilir. Burada yapılması gereken mutlaka bir profesyonelden yardım almaktır.

Koltuktaki Su Lekeleri Neden Olur?

Koltuklarda su lekesi oluşması nedeni üzerine ıslak bir şey koymak ya da yoğun su dökülmeleri sonucu ya da yanlış silme teknikleri uygulandığı zamanlarda meydana gelmektedir. Koltuklar silinirken çok dikkat etmek gerekmektedir.

Yanlış bir uygulama ile koltuklarda yoğun su lekeleri meydana gelebilir. Koltuklarda su lekeleri meydana gelmesinin bir nedeni de koltukları silerken ya da su döküldüğü zaman her yere eşit miktarda suyun yayılmamasıdır.

Su kenarlarda daha yoğun birikir ve bu da su lekesini ortaya çıkarır. Bu nedenle su döküldüğünde hemen bütün alana yoğun baskı uygulayarak süngere geçen suyu bir bez yardımı ile çektirmeye çalışmak su lekesi miktarını azaltabilir.

Koltuktaki Su Lekeleri Nasıl Giderilir?

Koltuklardaki su lekeleri birçok kadın için büyük sıkıntı demektir. Bu nedenle kadınlar çeşitli yöntemler uygulayarak koltuklarda bulunan su lekelerini çıkarmaya çalışırlar. Bazen bu yöntemler faydalı olurken bazen içinden çıkılmaz bir hal alabilmektedir.

Bu nedenle lekeleri çıkarmakta zorlanan kişilerin lekeleri daha kötü bir hale getirmeden profesyonel destek alması çok önemlidir. Koltuktaki su lekelerini gidermeye çalışırken yapılması gerekenlerin başında şunlar gelmektedir;

  • Temizleme işlemi yapılacak bezin temiz ve renk vermeyen bir bez olması gerekir
  • Alkol içeren ve ağartıcı olmayan temizlik malzemeleri kullanmalısınız.
  • Kurutma esnasında saç kurutma makinesinden yardım alabilirsiniz.
  • Temizlik malzemesini eşit oranda püskürtmek için püskürtme şişesi kullanmalısınız.
  • Temizleme işlemi bittikten sonra fırçalama yapabilirsiniz.

Bu malzemeler tamamlandıktan sonra temizleme işlemine başlanabilir.

Temizlik malzemesi lekenin olduğu bölgeye uygulanır. Daha sonra leke tamamen ortaya çıkar ve nemli bir bez ile bu leke iz kaybolana kadar silinir. Sadece ıslaklık kaldıktan sonra bu bölge saç kurutma makinesi ile kurutulur ve kuruyan bölge fırça yardımı ile fırçalanır.

Bu yöntemi uyguladıktan sonra hala leke devam ediyorsa bizden yardım alabilirsiniz. Malatya koltuk yıkama konusunda uzman bir ekip ile hizmet vermekteyiz.

Koltuktaki Su Lekeleri İçin Profesyonel Destek Almanın Önemi?

Koltuk silme işlemi çok basit gibi görünse de bazı konularda bir uzman yardımı gerekmektedir. Çünkü bu lekeler daha da büyüyüp içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Özellikle su lekesi gibi lekeler bazen geçmeyebilir. Bu konuda sizlere her türlü hizmet avantajını sağlamaktayız.

Geçmeyen su lekelerini en kısa sürede gidermekteyiz. Evde koltuk yıkama konusunda oldukça geniş bir hizmet ağı ile çalışmaktayız. Adresinize gelerek evde koltuklarınızı yıkayarak sizler için büyük kolaylıklar sağlamaktayız. Malatya koltuk yıkama olarak her zaman müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile çalışmaktayız.

Aynı zaman da koltuk yıkamanın yanında Malatya halı yıkama olarak da sizlere hizmet vermekteyiz. İster halılarınız ister koltuklarınız için bizden her türlü yardımı alabilirsiniz. Halı ve koltuklarınızdaki çıkmayan inatçı lekeler için en etkili çözüm yolunu uygulamaktayız.

 

Kullanıcı Yorumları

25 Mart 2018
879 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

1
×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişe geçmek için lütfen aşağıdaki Whatsapp simgesine dokunun.