Sosyal Medyada Biz}

Malatya Kernek Halı ve Koltuk Yıkama

Yaz Kampanyası Takım Başına 10 TL indirimli
Koltuk Takımı: 7 Kişilik 140 TL, 8 Kişilik 150 TL
Araç Koltuğu 150 TL
Profesyonel ekibimiz ile evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
İletişim 05357380363- 05357380363-
*Arama yapmak için numaralara tıklayınız.
Fiyatlandırmalar

Koltuktaki Zor Lekeler Nasıl Çıkar?

Koltuk Lekelenmeleri

Koltuk Lekelenmeleri

Koltuktaki Zor Lekeler Nasıl Çıkar?

Oturma ve misafir odalarımızın baş kahramanı en çok kullanılan eşyası yani evin en önemli emektarıdır koltuk takımları. Koltuklar en çok kullanılan ev eşyası olmasından dolayı çok kullanmadan ve istemsiz olarak bir şeylerin dökülmesinden dolayı çoğu zaman hayatımızı kabusa çeviren lekeler ve kirler oluşur.

Bu lekelerden kurtulmak için öncelikle doğru bir temizleme planı hazırlayıp uygulamamız gerekir. Çünkü özel kumaşlarla üretilen koltuklarımızı herhangi bir alanı temizler gibi gelişi güzel temizleyemeyeceğimiz bir gerçektir. Eğer kir ve leke temizlemede ki mevcut olan birkaç önemli püf noktayı biliyorsanız koltuklarınızın dokusuna ve kumaşına zarar vermeden etkili ve istediğiniz temizliği yapabilirsiniz. İşte bu noktada bilinmesi gereken püf noktaları vardır ve bunları çok iyi bilmek gerekir.

Evde bildiğimiz yöntemlerle oluşan lekeleri ve kirleri temizlerken koltuklarımızı temizlemek yerine büyük hasarlara neden olabiliriz. Bundan dolayı çıkartamayacağınızı düşündünüz bir leke ve kir varsa müdahale edip koltuklarınızın yapısını bozmak yerine profesyonel destek alarak inatçı lekelerden kurtulma şansını yakalayın.

Bu konuda bizden yardım alabilirsiniz. Firma olarak amacımız siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır. Temizlik konusunda en üst düzey hizmet ile ekip olarak işin en iyisi olmaktır. Eğer koltuğunuzda ki oluşan kir ve lekelerin kendi yöntemleriniz ile çıkacağını düşünüyorsanız size bu konuda evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz bazı yöntemler bulunuyor. Malatya koltuk yıkama hizmet içeriğimizden yararlanarak en iyi sonuçlara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Evde Uygulanabilecek Yöntemler 

Temizlikte etkisini kanıtlamış çeşitli alanları temizlemekte kullanılan arap sabunu bu konuda etkili bir temizlik malzemesidir.Bir çok alanda olduğu gibi koltuk temizleme konusunda da doğal içerigi ile bir numaralı tercihidir ev hanımlarının.

Arap sabunu sıcak suda eritilerek bir bez yardımı ile koltuklar ovalanıp ve sabun kalıntıların gitmesi için tekrar sıcak su ile durulama işlemi yapılarak evimizin emektarı koltuklarımızı il günkü temizliğine kavuşturmuş oluruz. Arap sabunu ile yapılan hemen hemen tüm temizliklerde istenilen sonuca ulaşılmıştır.

Evde koltuk yıkama hizmet içeriğinden de yararlanarak koltuklarınızın ilk günkü gibi temiz olmasını sağlayabilirsiniz.

 • Eğer çocuğunuz siz görmeden kalem ile koltuğunuzda mürekkep lekesi oluşturmuş ise evde rahatlıkla bulunan limon suyu, limon kolonyası ya da yukarıda 1. Maddede de bahsettiğimiz temizliğin bir numaralı deterjanı arap sabunu ile bu lekeyi çıkarabilirsiniz.
 • Hemen hemen herkesin çok sık yaşadığı olaydır halıya yada koltuğa çay dökülmesi. Bazen çocuklarımız, bazen gelen misafirlerimiz bazen de biz elimizdeki bardağı istemsiz olarak boşaltırız halılarımıza, koltuklarımıza. Bu konuda sirke ve bulaşık makinesi parlatıcısı sizin için kurtarıcı olabilir.
 • Koltuklarda karşılaşılan bir diğer leke de kan lekesidir. Kan lekesini de sade su veya sirke ile amonyağı birleştirerek temizlemek mümkündür.
 • Sık karşılaşılan inatçı yağ lekelerini de kaşığın ince ağzı sayesinde sıyırıp yüzeydeki yağı alıp yağ çözücü ile silip bu inatçı lekeden kurtulmayı deneyebiliriz.

Bu yöntemleri lekenin oluştuğu zaman hiç vakit geçirmeden yani leke henüz içeriye işlemeden uygulanırsa çözüm sağlanmış olur. Uygulanması sonucunda ne kadar başarıya ulaştığını düşünürsek düşünelim unutmamamız gereken bir gerçek var ki o da oluşan kirlerin uygulama sırasında yüzeyden içeriye ulaşacağı olmasıdır.

Özellikle süt, yağ gibi yüzeye işleyip ileride bakteri oluşturabilecek sıvıların sadece gözle görülür kirlilik değil alt tarafta bakteri ve koku oluşturabileceği gerçeğini unutmayalım.

Bundan dolayı kir içeriye işleyecek veya çıkmayacak durumda ise uğraşıp daha kötü sonuçlar almak yerine evinizin emektarı koltuklarınızın şıklığına, model yapısına zarar verme olasılığını ortadan kaldırıp bizim gibi işin ustası, uzmanı olan profesyonel kişilerden yardım almanız sizin için daha sağlıklı olacağı bir gerçektir.

Çünkü sizin evdeki uğraşlarınız kötü sonuç verirse ya göze kötü görüntü veren, göz zevkinizi bozan bu durumla yaşamak zorunda kalacaksınız ya da bu durumdan dolayı oturma gurubunuzun kendisini veya kılıfını değiştirerek maddi yükün içine girmiş olacaksınız. Malatya halı yıkama  olarak kuruluş amacımıza uygun olarak size en iyi hizmeti vermek için daime beklemekteyiz.

Kullanıcı Yorumları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. Nazlı eren dedi ki:

  koltuklarım dün temizlendi ve çabuk kurudular, tertemiz oldular ve mis gibi kokuyorlar. Çocuklarımın beyaz koltuğu boyamasına rağmen mürekkep çıktı sizin gibi bir firma ile çalıştığım için çok mutluyum teşekkürler

 2. Ayşe Bilgin dedi ki:

  koltukta leke kalırmı? sorusuna her firma kalabilir cevabını verdi, ama ışıl halı ve koltuk yıkamayı aradım sordum leke kalmaz denildi. Geldiler yıkadılar gerçekten de leke kalmadı hem uygun fiyat hem de kaliteyi müşterilerinize sunduğunuz için çok teşekkür ederim. Halılarımıda yıkatmayı düşünüyorum.

 3. Ayşe Gül dedi ki:

  Koltuklarimi yikattim Allah razı olsun çok temiz oldu. Koltuk yıkama isleminden korkuyordum aslında fakat artık her yıl yikatirim.

BİR YORUM YAZIN

1
×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişe geçmek için lütfen aşağıdaki Whatsapp simgesine dokunun.