Sosyal Medyada Biz}

Malatya Kernek Halı ve Koltuk Yıkama

Yaz Kampanyası Takım Başına 10 TL indirimli
Koltuk Takımı: 7 Kişilik 140 TL, 8 Kişilik 150 TL
Araç Koltuğu 150 TL
Profesyonel ekibimiz ile evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
İletişim 05357380363- 05357380363-
*Arama yapmak için numaralara tıklayınız.
Fiyatlandırmalar

Koltuktan Bira Lekesi Nasıl Çıkar?

Bira, alkol çeşitleri arasında en çok sevilen ve tüketilen içeceklerden bir tanesidir. Bunun nedeni ise içerisindeki alkol oranının düşük olmasının yanı sıra rahat tüketimdir. Bira tüketimi sırasında ufak kazalar yaşanıp biranız koltuk üzerine dökülebilmektedir. Unutmamalısınız ki bira lekesi oldukça inatçıdır. Bizlere en sık yöneltilen sorulardan bir tanesi  “koltuktan bira lekesi nasıl çıkar?” olup bu sorunun cevabına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Bira lekesi oldukça inatçı bir leke olsa da evde uygulayabileceğiniz temizlik yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemleri uygulayarak koltuklarınızda bulunan bira lekelerinden kurtulabilirsiniz. Aşağıda vereceğimiz işlemleri uygulamanız halinde bira lekesi koltuğunuzdan çıkmıyor ise fazla zorlamamanız gerekmektedir. Bu işlemleri defalarca uygulamanız halinde koltuğunuzun yapısına zarar verebilirsiniz. Bu nedenden dolayı başarılı bir sonuç alamadığınız takdirde profesyonel bir destek almanız şarttır.

Koltuktan Bira Lekesi Çıkarma

Ne yazık ki bira lekesinin en tehlikeli olduğu alan koltuktur. Kıyafet ve elbiselerde temizlenmesi çok daha basittir. Kıyafete dökülen birayı hemen çamaşır makinesine atarak veya halının yapısının daha dayanıklı olması nedeniyle güçlü halı yıkama deterjanlarıyla silmek mümkün. Koltukta temizlik işlemi yaparken oldukça dikkat edilmeli. Yapıları gereğiyle oldukça hassas bir yapıya sahip olan koltuklarınızdaki bira lekesini çıkarmanız için aşağıda verdiğimiz tüyoları uygulayınız:

  • Koltuktaki bira lekesinden kurtulmanın en etkili yöntemi alkol içerikli temizlik ürünleridir. Alkol bazlı koltuk temizleme ürününü lekenin üzerine sıkarak nazikçe siliniz. Kısa süre içerisinde koltuğunuzdaki bira lekesinden kurtulacaksınız.
  • Diğer yöntem ise hidrojen peroksittir. Bu yöntem çok etkili olmasının yanı sıra oldukça tehlikelidir. Bu nedenden dolayı yeni ve değerli koltuklarınızda kullanmamanızı önermekteyiz.

Bu yöntemleri uygularken oldukça dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde koltuğunuzda ciddi sorunlar yaratabilirsiniz. Bu nedenden dolayı Malatya’da profesyonel koltuk yıkama hizmeti veren firmalardan biriyle anlaşmanız önerilmektedir. Bira lekesine hızlı bir şekilde müdahale edilmemiş ve günler, haftalar hatta aylar geçtiyse bu lekede uygulanacak yöntem değişecektir. Bu durumdaki koltuğu şu adımları izleyerek temizleyebilirsiniz:

  • Eski bira lekesini öncelikle ılık su ile nemlendiriniz. Bu nemlendirme işleminde süngerden faydalanabilirsiniz.
  • Sonrasında ise bir kova içerisinde su, arap sabunu ve sirke karışımına mikrofiber bezi sokarak iyice ıslatın ve fazla suyu sıkarak leke üzerine uygulayarak silme işlemini gerçekleştirin. Bu işlemi leke çıkıncaya kadar devam ediniz.
  • Ardından kuru bir havlu ile kurulayarak temizlik işlemini sonlandırın.

Malatya Yerinde Koltuk Yıkama

Unutmamalısınız ki evde inatçı lekeler için yaptığınız işlemler tehlikelidir. Bu nedenden dolayı kendiniz herhangi bir işlem yapmadan profesyonel bir destek almanız önerilir. Malatya’da yerinde koltuk yıkama hizmeti veren profesyonel temizlik firmamızı tercih ederek koltuklarınızda yer alan inatçı lekelerden kurtulabilirsiniz.

Malatya’da koltuk yıkama sektörüne yön veren firmalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Teknolojiyi takip ederek yaptığımız yenilikler sonucunda verdiğimiz işlerin kalitesi her geçen gün artarken müşteri memnuniyet oranımızda aynı oranda artmaktadır. Koltuklarınızı son teknoloji makine ve temizlik ürünleriyle yıkıyoruz. Bunun sonucunda ise koltuklarınızı ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz.

Malatya Yerinde Koltuk Yıkama Fiyatları

Malatya’da yerinde koltuk yıkama hizmeti veren birçok firma ve kişi bulunmaktadır. Bunlar arasında kurumsallıktan uzak ve kaçak çalışan kişilerden uzak durmalısınız. Aksi halde koltuklarınızın zarar görmesi durumunda herhangi bir muhatap bulamazsınız. Kurumsal ve profesyonel destek veren firmamızı tercih ederek koltuklarınızın en iyi şekilde yıkanmasına yardımcı olun. Koltuklarınızı adresinize gelerek en iyi şekilde yıkamamızın yanı sıra en iyi fiyatı veriyoruz. Fiyatlarımız menüsünden hizmetlerimizin fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

23 Aralık 2020
152 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

1
×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişe geçmek için lütfen aşağıdaki Whatsapp simgesine dokunun.