Sosyal Medyada Biz}

Malatya Kernek Halı ve Koltuk Yıkama

Yaz Kampanyası Takım Başına 10 TL indirimli
Koltuk Takımı: 7 Kişilik 140 TL, 8 Kişilik 150 TL
Araç Koltuğu 150 TL
Profesyonel ekibimiz ile evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
İletişim 05357380363- 05357380363-
*Arama yapmak için numaralara tıklayınız.
Fiyatlandırmalar

Koltuktan Boya Lekeleri Nasıl Çıkar?

Evimizi boyatırken veya çocuğumuz boyama kitabı boyarken koltuklarımıza boyalar sıçrayabilmektedir. Boya lekeleri ev kadınlarını çıldırtan lekelerden bir tanesidir. Bu lekelerden kurtulmak için evde uygulayabileceğiniz birçok işlem bulunmaktadır. Koltuk lekeleri konusunda bizlere en çok sorulardan bir tanesi de “koltuktan boya lekeleri nasıl çıkar?” oldu. Yazımızın devamında bu sorunun cevabına ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Boya lekeleri oldukça inatçı olup ev kadınlarını en çok zorlayan lekelerden bir tanesidir. Bu lekeler karşısında son çareyi çamaşır suyu gibi kimyasal değerleri çok yüksek ürünlerde bulan ev kadınları ne yazık ki koltuklarına zarar vermektedir. Koltukta yer alan boya ve diğer bütün lekeler için çamaşır suyu kullanmanız önerilmez. Kullanmanız halinde ise koltuğunuzda ağarmalar meydana gelecektir.

Koltuktan Yağlı Boya Lekesi Nasıl Çıkar?

Yağlı boya, yaşam alanlarımızda duvarları renklendirmek için kullandığımız bir boya çeşididir. Duvarlarımızı boyatırken korunmayan veya tam korunamayan koltukların üzerine yağlı boya sıçrayabilmektedir. Bu leke oldukça inat olup evde uygulayabileceğiniz temizlik yöntemleri bulunmaktadır. İlk yöntemimiz eterdir. Etere bandırdığınız bez ile yağlı boya lekelerini nazikçe siliniz. Sonrasında ise soğuk suyla durulayarak temizleme işlemini sonlandırınız. Alkolle de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz ancak bu temizlik işlemini uygularken ateşi uzak tutmalısınız.

Koltuktan Pastel Boya Lekesi Nasıl Çıkar?

Pastel boya,  çocuklarımız tarafından sıkça kullanılan bir boya türüdür. Resim çizerken çocuklarımız koltuklar üzerine leke bırakabilirler. Bunun sonucunda ise yapacağınız temizlik işlemlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Öncelikle pastel boyası lekesi üzerine bir miktar pudra dökünüz.
  • Birkaç dakika bekledikten sonra ıslak mikrofiber bez ile nazikçe siliniz.
  • Sildikten sonra beyaz sabun kalıbı ıslak bezle sildiğiniz yerde gezdirerek köpürtün.
  • Sonrasında ise ıslak ve temiz bir bezle iyice durulayarak işlemi sonlandırınız.

Yukarıda yer alan silme işlemlerinde oldukça dikkat etmelisiniz. Temizleme sırasında koltuğa fazla basınç uygulamanız halinde kir ve ıslaklık süngere inecektir. Bu ıslaklık ise normal şartlarda kurumamaktadır. Bu ise koltuk süngerinin çürümesine neden olacaktır. Hiç kimse koltuklarını sürekli olarak değiştirerek masraf yapmak istemez.

Koltuğunuzda herhangi bir boya lekesi olduğu vakit evde kendi yöntemlerinizle temizlemeye çalışmanız önerilmemektedir. En ufak hatada birçok zararla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu sorunlarla karşı karşıya kalmamak adına Malatya’da yerinde koltuk yıkama hizmeti veren firmalardan birini tercih etmelisiniz. Koltuk yıkama firması seçerken de dikkat etmeniz gereken birçok husus bulunmaktadır. Bu hususları dikkate almadan seçtiğiniz firma tarafından maddi ve manevi birçok zararla karşılaşabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken hususlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Koltuk yıkama firması bünyesinde hizmet veren personellerin tamamının profesyonel kişilerden oluştuğuna emin olun.
  • Koltuk yıkama hizmetinde kullanılan makine/lerin profesyonel makineler olduğundan emin olunuz. Kalitesiz makineler koltuğunuzu parçalayabilir.
  • Yıkama esnasında kullanılan ürünlerin organik olduğuna emin olunuz. Kimyasal içerikli ürünlerin koltuğunuza zarar vereceğini unutmayın.

Malatya’da Koltuk Yıkama Firması

Malatya’da koltuk yıkama hizmeti veren onlarca firma arasından önde gelen isimlerden biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde randevu tarihi verilir. Bu tarih içerisinde belirlenen zaman aralığında adresinize profesyonel ekip yönlendirilir. Belirlenen koltuk veya koltuk takımını yıkamak üzere temizlik makinesi kurularak işlemler başlatılır. Kullandığımız makineler tamamen son teknoloji olup koltuklarınıza herhangi bir zarar vermeyecektir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet verdiğimiz bu sektörde “düşük ücret, yüksek performans” anlayışıyla kısa süre içerisinde Malatya’da bir marka haline dönüşmeyi başardık. Koltuk yıkama hizmetinden faydalanmak için bizimle iletişime geçin.

Kullanıcı Yorumları

26 Aralık 2020
146 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

1
×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişe geçmek için lütfen aşağıdaki Whatsapp simgesine dokunun.