Sosyal Medyada Biz}

Malatya Kernek Halı ve Koltuk Yıkama

Yaz Kampanyası Takım Başına 10 TL indirimli
Koltuk Takımı: 7 Kişilik 140 TL, 8 Kişilik 150 TL
Araç Koltuğu 150 TL
Profesyonel ekibimiz ile evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
İletişim 05357380363- 05357380363-
*Arama yapmak için numaralara tıklayınız.
Fiyatlandırmalar

Koltuktan Köpek Tüyü Nasıl Temizlenir?

Birçoğumuzun evinde bize dostluk eden bir evcil hayvanımız bulunmaktadır. Bu evcil hayvanlardan en çok köpek tercih edilmektedir. Köpeklerimiz tüylü bir hayvan olup koltuk ve halı gibi birçok yeri tüy dökmektedir. Bu tüylerin temizlenmesi koltuğunuzun yapısına bağlı olarak zahmetli olabiliyor. Koltuktan köpek tüyü nasıl temizlenir? Sorusunun cevabına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Birçok köpek bakıcısı sırf köpeklerinin halı ve koltuklara tüylerini dökmesi nedeniyle oturma odasına sokmamaktadır. Ancak siz oturma odasında otururken köpeği tek başına bırakmak mutsuz edebilir. Hayvanlarınızla zaman geçirmeniz onu mutlu edecektir. Bu nedenden dolayı yaşam alanınızın dışında tutmayınız. Sizler için koltuktan ve halıdan köpek tüyü nasıl temizlenir? Sorusunu cevapladık. Bu sorunun birden fazla cevabı olup en kolay ve etkili yöntemleri sizler için listeledik.

Tüy Temizliği İçin Bant Kullanın

Birçok evcil hayvan bakıcısı bu yöntemi biliyor ve kullanıyor. Bu yöntemde kullanmanız gereken bant türü koli bandıdır. Sanayilerde kullanılan çok güçlü bantlar kullanmamanızı önermekteyiz. Bu bantlar çok güçlü olup hassas yapıdaki koltuk yüzeylerine zarar verecektir. Bu yüzden fazla güçlü olmayan koli bantlarıyla bu işlemi yapmaya özen göstermelisiniz. Bu yöntemi halılarınız içinde kullanabilirsiniz. Herhangi bir zararı olmayacaktır.

Günlük Evinizi Süpürün

Bu durumdan şikayet edenlerin birçoğu evini günlük olarak süpürmeyen kişilerdir. Tüyler her dökülmede birbirine yapışarak temizlenmesi zor bir hale dönüşmektedir. Ancak günlük süpürme sonucunda dökülen birkaç tüyü süpürge makinesi çekecektir. Bu sayede halınızı ve koltuğunuz için sürekli yıkama hizmeti almanız gerekmeyecektir. Koltuk yıkama hizmetini yılda 2 kez almanız önerilmektedir. Yılda 2 defa koltuğu yıkatmak koltuğunuza fayda sağlarken fazlası zarar olmaktadır. Koltuğunuzun yapısına zarar vererek ömrünü kısaltacağından dolayı evcil hayvan beslenen evlerde günlük süpürge yapılması gerekmektedir.

Halı Fırçasından Yararlan

Bu fırçayı yapısı hassas olmayan halılarda kullanmanız önerilmektedir. Oldukça sert dişleri bulunan halı fırçası, eskiden sıkça kullanılan bir yöntemdir. Halı fırçasını koltuğumuza sürterek üzerinde bulunan kedi ve köpek tüyünden kurtulabilirsiniz. Halı fırçasını çok bastırmayınız. Aksi halde koltuğunuzun dokusunu bozacaktır.

Kilimden Köpek Tüyü Temizleme

Kilimler, koltuk ve halılara oranla daha çok köpek tüyü tutmaktadır. Elle temizlemek oldukça zahmetli ve uzun süreceğinden dolayı elinizle temizlemeniz önerilmemektedir. Kurutma makinelerinde bulunan tüy toplama özelliklerinden faydalanarak kilimlerinizde bulunan köpek tüylerinden kurtulabilirsiniz.

Tüy Rulosundan Faydalan

AVM ve pet shoplardan basitçe bulabileceğiniz ürünlerden bir tanesi olan tüy rulosundan faydalanabilirsiniz. Bu rulonun yapışkanlı yapısı sayesinde tüyleri yukarıda verdiğimiz koli bandı mantığıyla temizleyecektir. Yapışkanı koltuk ve halılarınıza zarar vermeyecek bir şekilde tasarlanmış olup gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz yöntemler koltuk yapısı ve tüy oranına bağlı olarak her zaman kesin sonuç veremeyebilir. Bu gibi sonuçlarda profesyonel hizmet sunan yerinde koltuk yıkama firmalarını tercih etmelisiniz.

Malatya Yerinde Koltuk Yıkama Firması

Malatya’da koltuk yıkama sektörünün öncülüğünü etmekten gurur duyuyoruz. Koltuklarınızı yerinde yıkayarak ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz. Yerinde koltuk yıkama hizmetinin birçok faydası bulunmaktadır. Bu faydalardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Malatya yerinde koltuk yıkama hizmeti sayesinde koltuklarınız oda sıcaklığına bağlı olarak ortalama 2 – 8 saat içerisinde kuruyacaktır.
  • Göz önünde nasıl yıkandığını görerek gönül rahatlığı yaşamanız en büyük faydalardan biridir.
  • Kullanılan ürünler tamamen doğal ve 1. kalite olup koltuğunuza zarar gelmez.

Firmamız bünyesinde verilen koltuk yıkama hizmeti garantili olup firma tarafından oluşacak zarar garanti kapsamınca karşılanmaktadır. Profesyonel koltuk yıkama hizmetinden faydalanmak için bizimle iletişime geç.

Kullanıcı Yorumları

19 Aralık 2020
124 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

1
×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişe geçmek için lütfen aşağıdaki Whatsapp simgesine dokunun.