Sosyal Medyada Biz}

Malatya Kernek Halı ve Koltuk Yıkama

Yaz Kampanyası Takım Başına 10 TL indirimli
Koltuk Takımı: 7 Kişilik 140 TL, 8 Kişilik 150 TL
Araç Koltuğu 150 TL
Profesyonel ekibimiz ile evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
İletişim 05357380363- 05357380363-
*Arama yapmak için numaralara tıklayınız.
Fiyatlandırmalar

Koltuktan Yapıştırıcı Lekesi Nasıl Çıkar?

Yapıştırıcı gündelik hayatımızda sıkça kullandığımız ürünlerden bir tanesidir. Bu ürün ile kırılan veya çatlayan birçok şeyi birbirine birleştirmek için kullanıyoruz. Ancak kimi zaman talihsiz bir durulma karşı karşıya kalıp yapıştırıcıyı koltuk ve halı gibi mobilyalarımıza damlayabilir. Yapıştırıcılar yapıları gereğiyle çok kuvvetli kimyasallar olup inatçı bir lekedir. Koltuktan yapıştırıcı lekesi nasıl çıkar? Sorusunu sıkça duymaktayız. Sizler için evde yapıştırıcı lekesi çıkarma yöntemlerini sunduk.

İçerisinde bulunan kuvvetli kimyasallar nedeniyle koltuklara damlayan yapıştırıcılar kötü görünümlü lekelere neden olmaktadır. Hiçbir ev kadını koltuklarının üzerinde leke olmasını istemez. Aşağıda vereceğimiz yapıştırıcı çıkarma yöntemini uygulayarak koltuk ve diğer mobilyalarınızda yer alan yapıştırıcı lekelerinden kurtulabilirsiniz.

Yapıştırıcı Lekesi Çıkarma

Vereceğimiz yöntem ile yalnızca koltuklarda değil halı ve kıyafetlerinizde de uygulayabilirsiniz. Bu yöntemde yararlanacağımız malzemeler; aseton, sıvı çamaşır deterjanı, kulak çubuğu ve eski diş fırçası.

Genellikle birçok lekede erken hareket ederek lekenin işlemeden bulunduğu yerden çıkmasına yardımcı oluruz. Ancak yapıştırıcı lekelerinde bu durum tamamen farklıdır. Yapıştırıcı tam kurumadan çıkartmaya çalıştığımız lekenin daha çok yayılacağını bilmelisiniz. Lekenin kuruduğundan emin olduktan sonra kulak temizleme çubuğunun ucundaki pamuğu asetona batırınız. Pamuk tamamen asetonla ıslandıktan sonra lekenin bulunduğu alana fazla bastırmadan tampon uygulamasını gerçekleştiriniz. Bu şekilde yapıştırıcı yumuşayacaktır. Bu esnada ise kör bir bıçakla kazıma işlemi uygulayınız. Bu işlemi gerçekleştirirken oldukça özen göstermelisiniz. Aksi halde koltuğunuz parçalanabilir. Yapıştırıcının tamamını kazıdığınızdan emin olduktan sonra sıvı çamaşır deterjanından az bir miktar dökünüz ve temiz nemli bir bezle nazikçe ovalayınız. Sonrasında ise ılık suyla durulayarak işlemi sonlandırın.

Bu yöntem yapıştırıcınızın kalitesi ve çeşidine bağlı olarak başarı gösterebilir. Bu yöntemi uygulamanıza rağmen koltuğunuzda veya diğer mobilyalarınızda yapıştırıcı lekesi halen duruyorsa fazla zorlamamak gerekiyor. Fazla zorlamanız halinde kullandığınız malzemeler ve kazıma işlemleri halınızın yapısına zarar verebilir. Bu nedenden dolayı evde yapıştırıcı lekesi çıkartma işlemi yapmanız önerilmemektedir. Bunun yerine profesyonel bir hizmet veren koltuk yıkama firmalarıyla çalışmanız önerilmektedir.

Malatya Koltuk Yıkama Firması

Koltuk yıkama hizmeti veren birçok firma ve kişiler vardır. Malatya’da koltuk yıkama firması seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Malatya’da koltuk yıkama hizmeti almak için firmaları tercih etmelisiniz. Firmaların birçoğu sizlere hizmet için garanti vermektedir. Ancak makine alıp evleri dolaşan kişilerden uzak durmalısınız. Bu kişiler sizlere hiçbir garanti veremezken eğitim almadığından dolayı koltuğunuza zarar verebilir.
  • Çalışmak istediğiniz firmanın internet üzerindeki müşteri yorumlarını okuyarak ne kadar kaliteli iş çıkardıkları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.
  • Koltuk yıkama hizmetinde koltuğunuzu alıp yıkama fabrikası götürmek isteyen firmalardan uzak durmalısınız. Bu yol sağlıklı olmayıp oldukça zahmetlidir. Bu nedenden dolayı Malatya yerinde koltuk yıkama hizmetlerinden faydalanmanız daha yararlı olacaktır.
  • Almak istediğiniz hizmet kapsamında kullanılan makinenin kaliteli olduğundan emin olunuz. Eski ve profesyonel olmayan makineler kaliteli makinelere oranla koltuklarınızı daha az temizlerken zarar verme olasılığı artacaktır.
  • Yıkama için kullanılan deterjan ve sabunların 1. kalite ve doğal olduğuna özen gösterin. Kimyasal ürünler halılarınızın yapısını bozacaktır.

Malatya Koltuk Yıkama Fiyatları

Bu kadar çok rekabet arasında önde gelen isimlerden biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Kısa zaman içerisinde Malatya’da marka haline gelmeyi başarmış bir firma olarak “düşük ücret, yüksek performans” anlayışıyla hizmet vermekteyiz. Malatya’da koltuk yıkama fiyatlarımız; tek kişilik koltuk 50 TL, 7 kişilik takım 90 TL ve 8 kişilik takım 100 TL dir. Toplu ve kurumsal işler için bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

18 Aralık 2020
155 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

1
×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişe geçmek için lütfen aşağıdaki Whatsapp simgesine dokunun.