Sosyal Medyada Biz}

Malatya Kernek Halı ve Koltuk Yıkama

Yaz Kampanyası Takım Başına 10 TL indirimli
Koltuk Takımı: 7 Kişilik 140 TL, 8 Kişilik 150 TL
Araç Koltuğu 150 TL
Profesyonel ekibimiz ile evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
İletişim 05357380363- 05357380363-
*Arama yapmak için numaralara tıklayınız.
Fiyatlandırmalar

Stor Perde Nasıl Yıkanır?

Stor Perde Nasıl Yıkanır?

Uzun zamandır evlerin her odasında ve genellikle oturma odalarında kullanımına bir hayli yer verilmekte olan stor perdelerin kullanımı her zaman oldukça şık ve kullanışlı olarak görünüyor.

Son derece güzel görünümlere sahip olan ve kullanıldığı alanları güzelleştiren stor perdelerin temizliğinde ise bazen ev hanımları zorluklar yaşayabiliyor. Elbette evlerinizin müsait alanlarında stor perdelerinizi güzellikle ve kolaylıkla yıkayarak temizleyebilirsiniz. Eğer geniş yapılı bir banyoya ya da balkona sahipseniz, stor perdeler tıpkı halı yıkama mantığında olduğu gibi yere serilerek yıkanabiliyor.

Kullanılan deterjanlara, kullanılan suyun sıcaklığına, fırça büyüklüğüne ve sertliğine ve daha pek çok detaya dikkat edilerek stor perdeler son derece temiz bir şekilde temizlenebilir. Ancak zorluk çektiğiniz zaman ya da stor perdelerinizi yıkamak için uygun ve elverişli bir mekana sahip olmadığınız zaman Malatya koltuk yıkama sayesinde stor perdelerinizi de yıkatabilirsiniz.

Koltuk yıkama firmaları genellikle koltukların yanı sıra halı ve perde, yorgan ve battaniye gibi ürünlerin de yıkanmasında büyük rol oynarlar. Sizler de stor perdelerinizi buralarda gönül rahatlığıyla yıkatabilirsiniz.

Stor Perde Yıkamak Zor Bir Eylem Midir?

Stor perde yıkamak tıpkı halı yıkamak gibi bir eylemdir. Stor perdeler cam boyutlarına göre kesilip takılır ve her camın boyutu aynı olmaz. Bu nedenle küçük boyutlu stor perdeleri yıkamak bir hayli kolay olurken, büyük camlara ait olan stor perdeleri yıkamak bir hayli zor olabilir.

Burada devreye giren firmamız sayesinde Malatya halı yıkama sayesinde sizler de stor perdelerinizi rahatlıkla yıkatabilirsiniz. Biz profesyonel bir şekilde hem halılarınızı hem koltuklarınızı hem de perdelerinizi yıkamaya devam ediyoruz. Stor perdeler yıkanırken profesyonel şekilde işlem görmesi oldukça önemlidir.

 • Stor perdeleriniz uzman bir şekilde yıkandığında yıpranmaz ve hasara uğramaz.
 • Profesyonel bir şekilde stor perdeleriniz düzenli olarak yıkanırsa, çok daha uzun süre temiz kullanma şansını elde edebilirsiniz.
 • Stor perdelerinizi profesyonel bir şekilde yıkandığında kenarlarından atmaya başlamaz ve sökülmez.
 • Stor perdelerinizi yıkarken tamamen yapısına uygun deterjan ve sıcak su kullanımına özen gösteriyoruz.
 • Stor perdelerinizi durularken hem manuel hem de otomatik işlemlerden geçirebiliyoruz.
 • Tamamen müşteri memnuniyeti kapsamında hizmetimizi devam ettiriyoruz.

Hem Koltuk Hem Halı Hem Perde; Geniş Kapsamlı Hizmet Sizlerle

Geniş kapsamlı olan hizmetimiz sayesinde sizlere en iyi şekilde ve derecelerde hizmet vermeye devam ediyoruz. Örneğin evde koltuk yıkama işlemleri ya da halı yıkama işlemleri eğer sizlere zor geliyorsa, buna vaktiniz yoksa ya da yıkamak için uygun malzemelerin neler olduğuna dair bir neticeye varamıyorsanız, firmamız sayesinde bu dertlerden kurtulabilir ve tertemiz bir yaşam sürmeye devam edebilirsiniz.

Özellikle de stor perdeleriniz çok sık kirleniyorsa, toz oluyorsa ya da üzerlerinde ufak tefek lekelere rastladıysanız, profesyonel bir şekilde yıkanması her zaman daha mantıklı ve kolay olacaktır. Firmamızın verdiği bu hizmet sayesinde hiç yorulmadan evlerinize kadar gelerek stor perdeleriniz alınır, yıkanır, kurulanır ve paketlenmiş bir şekilde ilk günkü kadar yeni haliyle sizlere sunulur. Hem tertemiz olmuş ve kurutulmuş hem de güzel kokular sürülmüş olan stor perdelerinizi gönül rahatlığıyla ait oldukları camlara asabilirsiniz.

Böylelikle artık çok daha rahat, çok daha güzel görünen ve güzel kokulara sahip olan, çok daha parlak ve temiz karşılanan stor perdeleriniz yerini almış olacaktır. Üstelik profesyonel yıkama ve kurutma işlemlerimiz sayesinde stor perdelerinizi çok daha uzun zaman aralıklarıyla yıkatmaya verebilirsiniz. Firmamızdan bu hizmeti gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

 

 

Kullanıcı Yorumları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM

 1. ebru gündal dedi ki:

  stor perde nasıl eski beyazlığına kavuşur diyordum. Gerçektende oluyormuş bu firma temizlik hakkında her ne var ise halledebiliyor. Malatyanın önde gelen firmalarından biri

 2. fadime sabuncu dedi ki:

  stor perdeleri silmek gerçektende zor oluyor hele de yüksekteler ise ama yıkatmak hem daha rahat hem de daha hijyenik. ben perdelerimi gönderdim bana ulaştığında bembeyaz ve mis kokulu olmuşlardı. gösterdiğiniz gayret için size çok teşekkür ediyorum

 3. ecenur ayçetin dedi ki:

  geçen sene stor perdemi başka bir firmaya yıkattım fakat stor perdemin geldiğinde etrafındaki işleme olan süs taşları kırılmıştı aradım kendilerine ait olmadığını söylediler. Bu sene titizlikle firma arayışına koyuldum. Arkadaşım bana bu firmayı önerdi bende yıkattım çok memnun kaldım emeğinize sağlık

 4. ayten boyar dedi ki:

  bayan arkadaşlara sesleniyorum böyle bir firma bulmak veya denk gelmek baya zor bir iş ben bu firmayla tanıştığım için çok mutluyum perdelerim ve halılarım temiz oldu size ve evime gelen tüm misafirlerime öneriyorum.

 5. ishak boykız dedi ki:

  eşim işinden dolayı temizlik yapamıyor ve perdelerimiz dahil olmak üzere her taraf toz içinde. ben internetten araştırma yaptım ve bu firmayı buldum perdelerimi yıkattım çok memnun kaldım

 6. yaren ay dedi ki:

  perdelerimi bezle silmekten usandım artık hem boyum yetişmiyor hemde bazı karartılar geçmiyor. bende tavsiye üzerine bu firmayı aradım perdelerimi yıkattım tertemiz oldular teşekkürler

 7. menekşe gül dedi ki:

  stor perdelerim yıkandı eski beyazlığına geri döndüler koltuklarımıda yıkatmayı düşünüyorum.

BİR YORUM YAZIN

1
×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişe geçmek için lütfen aşağıdaki Whatsapp simgesine dokunun.