Sosyal Medyada Biz}

Malatya Kernek Halı ve Koltuk Yıkama

Yaz Kampanyası Takım Başına 10 TL indirimli
Koltuk Takımı: 7 Kişilik 140 TL, 8 Kişilik 150 TL
Araç Koltuğu 150 TL
Profesyonel ekibimiz ile evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
İletişim 05357380363- 05357380363-
*Arama yapmak için numaralara tıklayınız.
Fiyatlandırmalar

Yerinde Halı Yıkama Firmaları

Söz konusu halı temizleme olduğu zaman özellikle kadınların bu noktada çok hassas olduğunu görebiliyoruz.

Halı yıkama noktasında insanlar artık kendileri yıkayamadıkları için firmalarla anlaşarak yıkama işlemlerini yapabilmektedir.

Yerinde halı yıkama firmaları ile anlaşarak insanlar halılarını profesyonel firmalarda yıkatma yoluna gitmektedir.
İnsanlar halılarının genellikle bakteri ve kir tuttuğunu düşünerek sık sık yıkatmak istemektedir. Fakat halıların sürekli kaldırılması ve günlerce gelmemesi insanlar için çeşitli sorunlar oluşturabilmektedir.
Halılarının sürekli kaldırılmasını ve farklı bir yere gitmesini istemeyen kişiler yerinde halı yıkama hizmetinden faydalanarak halılarını yıkatma yoluna gitmektedir.

Yerinde halı yıkama hizmetinden en fazla faydalanan kişilere baktığımız zaman bu kişilerin iş yeri sahipleri olduğunu görebiliyoruz.

İş yeri sahipleri genellikle halılarının hızlı bir şekilde temizlenmesini istediği için hemen yerinde halı yıkama işleminden faydalanmaktadır.

Firmamız sizlere bu hizmeti sunmaktadır. Halı yıkama işlemini sunduğumuz hizmet sayesinde yerinde yaptırma imkanına sahip olabilirsiniz.

Yerinde Halı Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Yerinde halı yıkama işlemi yapacağınız zaman eğer halınızı kendiniz yıkamak istiyorsanız izlemeniz gereken birkaç adım vardır.

İlk olarak halı yıkayacağınız zeminin temiz olması gerekmektedir. Zeminin kirli olması halınızın daha fazla kirlenmesine sebep olabilir.

Halınızı temiz bir zemine aldıktan sonra elektrikli süpürge ile üzerini temizlemeniz gerekmektedir.

Sonrasında önemli olan nokta ise; halınızın el dokuma halısı mı yoksa elde dokuma halı mı olduğuna dikkat etmeniz gerekecektir. Bu noktada halınızda yer alan temizleme talimatlarına uymaya özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir.

Yerinde halı yıkayacağınız sırada kullanacağınız suyun sıcaklığının elinizi yakmayacak seviyede olması gerekmektedir. Halınıza deterjan dökeceğiniz sırada ise direk olarak deterjanı halınızın üzerine dökmekten çekinmeniz gerekmektedir.

Bu noktada halı deterjanı olarak piyasada satılmakta olan ürünler sizlere yardımcı olacaktır ve işinizi görecektir. Eğer halınızda çıkmayan lekeler yer alıyorsa leke çıkarıcı kullanacağınız zaman direk leke çıkarıcıları da halınızın üzerine atmamanız gerekecektir.

Leke çıkarıcıları bir miktar su ile karıştırarak halınızın üzerinde bir miktar bekletme yoluna gidebilirsiniz. Bu şekilde lekelerinizin daha kolay çıktığını görebilirsiniz.

Halılarınızı durulama evresinde halı yıkama suyuna katacağınız bir miktar sirke ise halılarınızın daha parlak durmasını sağlayacaktır.

Aynı zamanda deterjandan arınmasına da yardımcı olmaktadır. Halılarınızı kurutma işleminizi yapacağınız sırada ise doğrudan güneş ışığına maruz kalmasını engellemeniz gerekmektedir. Halılarınızın doğrudan güneş ışığına maruz kalması solmasına sebep olabilmektedir.

Yerinde Halı Yıkama Yöntemleri

Yerinde halı yıkama işlemi yapılacağı noktada birbirinden farklı yöntemler uygulanmaktadır.

Uygulanan yönteme baktığımız zaman ise; şampuanlı köpüklü halı yıkama, buharlı halı yıkama, talaşlı halı yıkama, kuru köpüklü halı yıkama ve bunun dışında farklı halı yıkama yöntemleri kullanılabilmektedir.

Bu yöntemler arasından sizin için en uygun olan yöntem seçilerek tercih edilir ve kullanım  noktasında sorun çıkmamasına özellikle dikkat edilir.

Profesyonel Halı Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Yerinde halı yıkama işlemi yaptıracağınız sırada sizlere sunmuş olduğumuz uygun yöntemler arasından birisi seçilerek o kullanılabilmektedir. Profesyonel halı yıkama işlemi nasıl yapılır? Sorusu da çok sık sorulan soruların arasında yer almaktadır.

Firmamız sizlere hizmet verdiği evrede uzman olan ekip kadromuz ile beraber son teknoloji kullanarak üretilmiş olan makinelerle hizmet verilmektedir. Bu şekilde lekelere, kirlere karşı daha etkili çözümler sizlere sunulabilmektedir.

Aynı zamanda sizlere daha az su tüketimi hizmeti verildiğinden dolayı çevreye karşı da daha duyarlı olursunuz.

Profesyonel bir şekilde halı yıkama işlemi yapılacağı sırada halınızın üretilmiş olduğu malzemeye göre temizlik yapıldığı noktada kullanılacak olan malzemeler ve araçlar seçilmektedir. Alanında uzman olan çalışanlarımız malzeme ve temizlik aracı seçiminize son derece dikkat ederek hareket etmelidir.

Halılar her zaman evinizin yükünü çeken son derece önemli olan aksesuarlar arasında yer almaktadır. Hatta konumları gereği artık evimizde bir aksesuar olmaktan çıkıp demirbaş konumuna gelmeyi başarmıştır. Bu yüzden halı temizliğine çok dikkat etmeniz gerekir.

Eğerhalı temizliği noktasında profesyonel değilseniz veya daha önceden halı temizliği yapmadıysanız mutlaka profesyonel bir firmadan destek alarak halınızı yıkatmanız gerekmektedir.

Yerinde halı yıkama hizmetinden faydalanarak halılarınız gitmeden olduğunuz konumda çok rahat şekilde temizletme imkanına sahip olabilirsiniz.

Hangi Firma Tercih Edilmeli

İnsanlar halılarını temizletmek istediği zaman genellikle hangi firmaya emanet edeceklerini merak etmektedir. Sonuçta birçok kişi için halısı çok değerlidir ve herkese emanet etmek istemezler.

Yerinde halı yıkama firmaları arasında seçim yapacağınız noktada da çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Ülkemizde bu noktada hizmet vermekte olan firmalar arasında en iyilerinden birisinin firmamız olduğunu söyleyebiliriz.

Firmamız sizlere hizmet verirken her zaman en kaliteli ve güvenilir şekilde hizmetlerini sunmaya dikkat etmektedir. Sunduğumuz hizmetler kapsamında aletlerimiz son teknoloji kullanılarak üretilmiş olan aletlerdir ve çalışanlarımız her zaman profesyonel olan kişilerdir.

Firmamızdan bu noktada hizmet verilirken kaliteli hizmetlerimiz aynı zamanda garantilidir ve kesinlikle halılarınızın zarar görmesinin önüne geçilmektedir. Halılarınızın diğerlerine göre daha temiz olduğunu da görebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

30 Temmuz 2018
529 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Hulusi dedi ki:

    Bayramdan once yikatmak icin cagirdik gayet memnun olduk 🙂

BİR YORUM YAZIN

1
×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişe geçmek için lütfen aşağıdaki Whatsapp simgesine dokunun.