Sosyal Medyada Biz}

Malatya Kernek Halı ve Koltuk Yıkama

Yaz Kampanyası Takım Başına 10 TL indirimli
Koltuk Takımı: 7 Kişilik 140 TL, 8 Kişilik 150 TL
Araç Koltuğu 150 TL
Profesyonel ekibimiz ile evde koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
İletişim 05357380363- 05357380363-
*Arama yapmak için numaralara tıklayınız.
Fiyatlandırmalar

Yerinde Halı Yıkama Hizmeti Nedir ve Faydaları Nelerdir?

Klasik halı yıkama hizmetleri yoğunluğa ve hava soğukluğuna bağlı olarak 1 – 2 hafta halınız götürülmektedir. Bu süreç içerisinde halısız kalan ev kadınları çaresiz ve sinirli bir şekilde bırakmaktadır. Ancak Malatya yerinde halı yıkama hizmeti sayesinde bu durumdan kurtulabilirsiniz. İlk kez yerinde halı yıkama hizmeti kullanacaklar için hazırladığımız bu yazıyı okuyarak aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Daha Temiz ve Sağlıklı

Bildiğimiz halı yıkamaları halılarınızı alır ve birçok işlemden geçirerek yıkama işlemi yapar. Bu süreç içerisinde birçok kişi tarafından ilgilenilir. Ne yaptıklarını göremezsiniz. Ancak yerinde halı yıkamada kullandığı bütün ürünleri ve nasıl bir süreç izlediğini canlı olarak izlersiniz. Halılarda yer alan toz ve bakteriden %97 -98 den kurtulursunuz.

Daha Hızlı Kurur

Genellikle halı yıkama fabrikasına gönderdiğiniz halılarınız bazı zamanlarda çok geç gelebilmektedir. Bu durum oldukça can sıkıntısı olabiliyor. Teknolojinin bizlere sunduğu en güzel hizmetlerden bir tanesi de yerinde halı yıkama hizmetidir. Bu hizmet sayesinde yerinde yıkama yapılan halılarınız odanın sıcaklığına bağlı olarak 2 – 8 saat içerisinde tamamen kurur.

Halınızın Ömrü Uzar

Halı yıkama fabrikalarının birçoğu doğru işlemlerden geçirmediği ve ürün kullanmadığından dolayı halılarınızın ömrü azalır. Ancak yaşam alanınıza gelerek gözünüzün önünde geçen bütün işlemlerde fark edeceksiniz ki her şey olması gerektiği gibi. Bu sayede hem gönlünüz rahat edecek hem de halılarınız yıpranmayacak.

Tamamen Zararsız

Yukarıda da belirttiğimiz gibi kullanılan bütün malzemeler doğal olduğundan dolayı halılarınız herhangi bir zarar görmemektedir. Ancak bunun yanı sıra halının yapısına bağlı olarak hareket etmek gerekmektedir. Çünkü bazı halıların yapısı oldukça hassas olduğundan dolayı zarar görmektedir. Bu sebepten dolayı çalışan personellerin tecrübeli olduğuna emin olunuz. Bu işte alınan eğitimden daha çok tecrübe önemlidir.

Halılarınızın Özelliği Bozulmaz

Günümüzde üretilen halıların kir ve toz tutmama gibi birçok özellikler bulunmaktadır. Ancak çoğu profesyonellikten uzak veren halı yıkama firmaları halılılarınızı yıkarken halınızın yapısını bozmaktadır. Bu nedenden olayı özelliği bulunan halılarınızı profesyonel firmalara yıkatınız. Malatya yerinde halı yıkama hizmeti sayesinde özelliklerine uygun operasyon yapılır. Bu süreç sayesinde halınızın fabrikadan çıktığı gibi hiçbir özelliği yitirmeden iş bitirilir.

Daha Az Kirlenir

Halılarınız yıkanırken çoğu zaman sabun kalıntısı kalır. Bu nedenden dolayı çalışmak istediğiniz firmanın seçimini özenle yapmalısınız diye defalarca uyarmaktayız. Halı üzerinde alan sabun kalıntıları sonrasında halılarınız daha hızlı ve çok kirlenerek yeniden yıkanmak zorunda kalınır. Malatya yerinde halı yıkama hizmetinde durulanma aşaması özenle yapılarak üzerinde hiçbir şekilde madde kalıntısı ile karşı karşıya kalınmaz. Bunun sonucunda ise halınız daha geç kirlenerek daha az yıkanır. Halınız ne kadar yıkanırsa yıkansın su ile temas etmesinden dolayı az ya da çok yıpranma payı mutlaka bulunmaktadır. Profesyonelce yıkanan halılar sayesinde bu pay oldukça düşecek ve kullanım süresince mecburiyetten değiştirmenize neden olamayacaktır.

Kalitesiz Yerinde Halı Yıkama Hizmetinin Zararları

Malatya’da yerinde halı yıkama hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar içerisinde kurumsallık ve profesyonellikten uzak firmaları tercih etmeniz halinde birçok zararla karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu zararlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Halınızın ömrü kısalır,
  • Yıkama aşamasında suyun fazla verilmesi ve/ya suyu çekememesi durumunda tabana işleyen suyun bir süre sonra küf, mantar ve renk değiştirmesi,
  • Kullanılan ürünlerin kalitesi düşük olması sonucunda halınızın tüylerinin yapısını bozar,
  • Yıkama sonrasında düzgün kurulanmaması sonucunda daha hızlı kirlenmesi durumu yaşanır.

Kullanıcı Yorumları

03 Aralık 2020
111 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

1
×
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişe geçmek için lütfen aşağıdaki Whatsapp simgesine dokunun.